Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ipucu sorusu ve cevabı : Olympos’a saldırdığı için tarafından kim?

Canlı bilgi yarışması ipucu sorusunu cevabıyla birlikte takipçilerine duyurdu. Her gün anlık takip edilen ipucu sorusu bugün mitolojiden geldi. Yunan mitolojisine ilgi duyanlar 14 Temmuz sorusuna kolaylıkla cevap verebilecek. Peki nedir? Olympos’a saldırdığı için tarafından kimdir sizce? Hadi ipucu sorusu cevabıyla birlikte haberimizin devamında yer alıyor.

Giriş Tarihi: 14.7.2019 17:41 Güncelleme Tarihi: 14.7.2019 17:41
Hadi ipucu sorusu ve cevabı 14 Temmuz: Olympos’a saldırdığı için Zeus tarafından gök kubbeyi omuzlarında taşımakla cezalandırılan kişi kim?

Popüler bilgi yarışması ve sorularıyla dikkat çeken bu akşam 20.30'da takipçilerini bekliyor. En çok sevilen bilgi yarışması olan oyunda bu akşam soru geldi. Canlı bilgi yarışmasının sıkı takipçileri '' sorusu cevabı nedir?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. Bu akşam 20.30'da canlı olarak yapılacak ödüllü yarışmada Hadi ipucu sorusu, Olympos'a saldırdığı için tarafından kim? oldu.

HADİ İPUCU SORUSU NEDİR? 14 TEMMUZ 2019 (20.30)

Olimpos'a saldırdığı için Zeus tarafından gök kubbeyi omuzlarında taşımakla cezalandırılan kişi kimdir?

ARKADAŞINA GÖNDER
Hadi ipucu sorusu ve cevabı 14 Temmuz: Olympos’a saldırdığı için Zeus tarafından gök kubbeyi omuzlarında taşımakla cezalandırılan kişi kim?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN