Türkiye'nin en iyi haber sitesi

16 Temmuz: 'nın faaliyet alanı hangisidir? Mini Hadi 12.30’da!

Türkiye’de sayısız takipçisi olan ve cevabı güncel olarak paylaşıldı. Heyecanla beklenen ipucu sorusu bugün 12.30’da takipçileriyle buluşacak. En popüler canlı bilgi yarışması uygulamalarından biri olan Hadi her gün birbirinden ilginç soruları rakiplerine yöneltmeye devam ediyor. ipucu sorusu ‘’'nın faaliyet alanı hangisidir?’’ oldu. İşte sorunun cevabı

Giriş Tarihi: 16.7.2019 12:00 Güncelleme Tarihi: 16.7.2019 12:00
Hadi ipucu sorusu 16 Temmuz: Yeryüzü Doktorları'nın faaliyet alanı hangisidir? Mini Hadi 12.30’da!

Hadi ipucu sorusu cevabı açıklandı. 16 Temmuz Hadi ipucu sorusu bugün İyilik Sağlık sloganıyla yola çıkan Yeryüzü Doktorları'ndan geliyor. On binlerce oyun sever '' Hadi ipucu sorusu cevabı nedir?'' sorusuna yanıt arıyor. Bugün 12.30'da oynanacak olan canlı bilgi yarışmasında hızlı olan kazanıyor. Sosyal medyadan yapılan açıklama ise şu şekilde; Yeryüzü Doktorları'nın faaliyet alanı hangisidir?

HADİ İPUCU SORUSU NEDİR?

Yeryüzü Doktorları'nın faaliyet alanı hangisidir?

HADİ İPUCU CEVABI NEDİR?

SAĞLIK

HADİ SOSYAL MEDYA DUYURUSU;

Mini hadi bugün 12:30! Bugünkü ipucumuz Yeryüzü Doktorları'ndan geliyor sevgili hadiciler.İyilik Sağlık sloganıyla yola çıkan Yeryüzü Doktorları, dünyanın birçok ülkesinde ihtiyaç sahibi insanlara ulaşarak, muayene ve tedavi gibi hizmetler sunmaktadır.Peki sizce Yeryüzü Doktorları'nın faaliyet alanı hangisidir?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hadi ipucu sorusu 16 Temmuz: Yeryüzü Doktorları'nın faaliyet alanı hangisidir? Mini Hadi 12.30’da!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN