Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filminin konusu nedir? Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Bu akşam seyircisi ile buluşacak olan filmi için geri sayım başladı. 2016 yılında vizyona giren film animasyon türü sevenler için oldukça ideal. Yönetmen koltuğunda , oturduğu nedir? Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Giriş Tarihi: 16.8.2019 16:22
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin konusu nedir? Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Bu akşam Kanal D ekranlarına gelecek olan animasyon türündeki Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi için geri sayım başladı. 2016 yılında vizyona giren film oldukça eğlenceli ve sürükleyici. Manhattan şehrinde sahibi Katie ile güzel bir hayat yaşayan Max' in hayatı anlatılan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin konusu nedir? Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

EVCİL HAYVANLARIN GİZLİ YAŞAMI FİLMİNİN KONUSU

Manhattan şehrinde sahibi Katie ile güzel bir hayat yaşayan Max in hayatı anlatılmaktadır. Apartman dairesinde kalmaktan bir sıkıntısı olmayan Max, bir gün sahibinin eve yeni bir köpek getirmesiyle morali bozulur. Gözden düştüğünü hisseden Max yeni cinsiyle sıkı bir rekabete girecektir. Bu çekişme uzun sürmez çünkü Snowball isimli tavşan, evde yaşayan tüm hayvanlara büyük bir komplo planlamaktadır. Evlerini kaybetmek istemeyen hayvanlar iş birliği yapmak zorundadır.

EVCİL HAYVANLARIN GİZLİ YAŞAMI FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Chris Renaud ve Yarrow Cheney ikilisinin üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda ise; Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart gibi isimler yer alıyor.

SESLENDİRME KADROSU

Alper Kul
Çağlar Çorumlu
Harun Can
Aysun Topar
Suzan Acun
Mazlum Kiğer
Naci Taşdöğen
Gözde Okur
Ali Çorapçı
Halim Ercan
Sinan Divrik
Sercan Gidişoğlu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin konusu nedir? Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN