Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filminin konusu nedir? Terminatör: Genisys filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Terminatör serisinde en beğenilenlerden biri olan filmi bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Film için geri sayım başlamışken, Terminatör serisi sevenler için de oldukça heyecanlı saatler. 2015 yılında vizyona giren Terminatör: filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Giriş Tarihi: 16.8.2019 16:12
Terminatör: Genisys filminin konusu nedir? Terminatör: Genisys filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Bu akşam Star Tv ekranlarına gelecek olan Terminatör: Genisys filmi için geri sayım başladı. 2015 yılında vizyona giren Amerikan yapımı film aksiyon, bilim kurgu ve macera türlerini kapsıyor. Buna göre; Terminatör: Genisys filminin konusu nedir? Terminatör: Genisys filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

TERMİNATÖR: GENİSYS KONUSU

Yıl 2029... İnsanların direniş önderi John Connor, makineler imparatorluğu Skynet'in ölümcül gücüne karşı savaşmaktadır. Joh Connor, sadık dostu Çavuş Kyle Reese'i 1983 yılına geri gönderir ve katil bir robot tarafından takip edilmekte olan annesi Sarah Connor'ı kurtarması için görevlendirir. Bu sayede insan ırkının geleceğini korumuş olacaktır. Ne var ki Kyle Reese 1980'lerin Los Angeles'ına vardığında karşılaştığı şey bildiği anlamda bir geçmiş değildir. Olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi, zaman çizgisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Reese bu yabancı geçmişte beklenmedik müttefikleriyle, yeni düşmanlarına karşı geleceği yeniden başlatmak gibi zorlu bir görevi yürütecektir.

TERMİNATÖR: GENİSYS OYUNCULAR

Arnold Schwarzenegger : Terminator
Jason Clarke : John Connor
Emilia Clarke : Sarah Connor
Jai Courtney : Kyle Reese
Lee Byung-Hun : T-1000
Matt Smith (IV) : Tim
J.K. Simmons : Détective O'Brien
Dayo Okeniyi : Danny Dyson

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Terminatör: Genisys filminin konusu nedir? Terminatör: Genisys filminin oyuncu kadrosunda kimler var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN