Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ipucu sorusu ve cevabı : "Çukur" dizisinin ünlü oyuncusu kimdir?

Canlı olarak oynanan ipucu tüm sorulara doğru cevap verenlere para ödülleri kazanıyor. Sevilen yarışma oyunu sorusu ve cevabı güncel olarak yayınlanıyor. Günde iki kez oynanan oyunda ipucu sorusunun magazinden geleceğini duyurdu. Peki ‘’ "Çukur" dizisinin ünlü oyuncusu kimdir? İşte cevabı ve joker kodu hakkında merak edilenler…

Giriş Tarihi: 22.8.2019 11:28 Güncelleme Tarihi: 22.8.2019 11:28
Hadi ipucu sorusu ve cevabı 22 Ağustos: Manchester City takımının idmanına katılarak takımla beraber çalışan Çukur dizisinin ünlü oyuncusu kimdir?

Hadi ipucu sorusu ve cevabı takipçileriyle paylaşıldı. Güncel olarak yayınlanan ipucu soruları günbegün merakla araştırılıyor. Bu bağlamda '' 22 Ağustos Hadi ipucu sorusu nedir?'' sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Dileyen herkes uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip oyuna katılabiliyor. Günün ipucu sorusu herkes tarafından çok sevilen Çukur dizisindeki bir oyuncudan geliyor. Peki Geçtiğimiz günlerde Manchester City takımının idmanına katılarak takımla beraber çalışan "Çukur" dizisinin ünlü oyuncusu kimdir?

HADİ İPUCU SORUSU NEDİR?

hadi magazin bugün 12:30'da! İpucumuz herkes tarafından çok sevilen Çukur dizisindeki bir oyuncudan geliyor.

İşte merak edilen 22 Ağustos Hadi ipucu sorusu; Geçtiğimiz günlerde Manchester City takımının idmanına katılarak takımla beraber çalışan "Çukur" dizisinin ünlü oyuncusu kimdir?

HADİ İPUCU CEVABI NEDİR?

Erkan Kolçak Köstendil

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL KİMDİR?

Erkan Kolçak Köstendil 16 Ocak 1983, Bursa doğumlu Türk oyuncu, yönetmen.

Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol alan sanatçı, Ulan İstanbul dizisindeki rolü ile Türkiye'de geniş kitlelerce tanındı. Çektiği kısa filmler ile çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül almıştır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hadi ipucu sorusu ve cevabı 22 Ağustos: Manchester City takımının idmanına katılarak takımla beraber çalışan "Çukur" dizisinin ünlü oyuncusu kimdir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN