Türkiye'nin en iyi haber sitesi

37. yayınlandı mı? Bir Zaman Çukurova 36. son bölümde neler oldu? İşte detaylar

, yeni sezon 36. bölümü ile ATV ekranlarında seyircisine yeniden merhaba dedi. Bir Zamanlar Çukurova 36. son bölümde, Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle alt üst olur. Hünkar'ın Züleyha'yı kendi hayatına karşılık Demir'le evlendirdiğini öğrenmek Yılmaz'ı yıkmıştır. Ama Müjgan'a bir şey belli etmemek için kendini zorlar! Peki, Bir Zamanlar Çukurova 37. yayınlandı mı? Haberimizin detaylarından merak edilenleri öğrenebilir; Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 20.9.2019 09:12 Güncelleme Tarihi: 20.9.2019 09:12
Bir Zamanlar Çukurova 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zaman Çukurova 36. son bölümde neler oldu? İşte detaylar

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölümleri ile ATV ekranlarında yeniden seyircisinin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova 36. son bölümde, yine heyecan dolu sahneler yer alırken izleyiciler de dizi keyfini tam anlamıyla yaşadı. Bölümün sona ermesinin akabinde, Bir Zamanlar Çukurova 37. yeni bölüm fragmanı hakkındaki araştırmalar da yoğunluk kazandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? Detayları sizler için derledik.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 37. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İlgili fragman duyurulur duyurulmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 36. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YILMAZ'IN DÜĞÜNÜNDE ZÜLEYHA NEREDE?

Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle alt üst olur. Hünkar'ın Züleyha'yı kendi hayatına karşılık Demir'le evlendirdiğini öğrenmek Yılmaz'ı yıkmıştır. Ama Müjgan'a bir şey belli etmemek için kendini zorlar!

ZÜLEYHA DEMİR'İN ÇOCUĞUNU ALDIRACAK MI?

Ne Züleyha'yı ne annesini evde bulamayan Demir, bir de annesinin Fekeli'nin evinde Yılmaz'ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırır! Hünkar, Fekeli'yle konuşurken Demir'in geldiğini öğrenir ve düğünden kimseye bir şey söylemeden ayrılır. Anne – oğul birbirlerine ne kadar kızgın olsalar da önce Züleyha'yı bulmaya koşarlar. Hünkar, Şermin'in de evde olmamasından şüphelenir ve iki kadının izini sürer! Hünkar yanılmamıştır, Şermin Züleyha'yı kürtaja götürmüştür.

Bir Zamanlar Çukurova 36. son bölüm ikinci fragmanı yayınlandı!

Şermin, Züleyha'ya verdiği desteğin bedelini bu kez ağır ödeyecektir. Demir'in gözü dönmüştür, Şermin'in konağını ateşe verir! Diğer yandan Fekeli de, Hünkar'ın yalanlarını öğrenir. Ne yapacağını bilmeyen Yılmaz, önce Gaffur'un peşine düşer ve kendisine yapılan işkencenin intikamını alır! Gaffur bir traktörün arkasına bağlanır.

HÜNKAR NEREYE GİTTİ?

Züleyha eve döner ama ertesi gün de Hünkar ortadan kaybolur! Yılmaz'ın gerçekleri öğrendiğinden haberi olmayan Züleyha Demir'le hayatına devam edecek mi? Hünkar, nerede? Yılmaz ve Fekeli öğrendikleri ile hayatlarına nasıl devam edecekler? Yılmaz, şimdi kalbinde yeniden Züleyha atarken, Müjgan'ı da sevmeye devam edebilecek mi?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir Zamanlar Çukurova 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zaman Çukurova 36. son bölümde neler oldu? İşte detaylar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN