Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. yeni bölüm ile canlı izle! yeni bölümü ile ATV’de!

ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. Bölümüyle şimdi ATV ekranlarında! , yeni bölümünde Tufan’ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır’ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır bile. Alparslan ve Hızır Ali’nin de gözünden kaçmayan detaylar Hızır’ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Heyecan ve aksiyonun bir saniye bile eksik olmadığı EDHO, 151. Bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ATV ile canlı izleme ekranı!

Giriş Tarihi: 10.12.2019 19:46 Güncelleme Tarihi: 13.1.2020 10:21 ABONE OL
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. yeni bölüm ATV ile canlı izle! EDHO yeni bölümü ile ATV’de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. Yeni bölümü ile şimdi ATV ekranlarında! EDHO yeni bölümde, Tufan'ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır'ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır. Alparslan ve Hızır Ali'nin gözünden kaçmayan detaylar Hızır'ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Ekranların uzun süredir sevilen ve her bölümünde aksiyon ve heyecanı doruklara kadar yaşatan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. Yeni bölümü ATV canlı izleme ekranı haberimizin içerisinde!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM ATV İLE HEMEN İZLE! EDHO CANLI İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. son bölümü izlemek ve 152. yeni bölüm fragmanı hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tufan'ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır'ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır bile. Alparslan ve Hızır Ali'nin de gözünden kaçmayan detaylar Hızır'ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Hastanede yatan Tefo'nun uyandıktan sonra anlattıkları, hainin kim olduğuyla ilgili herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacaktır.

Tufan'ın ihanetine inanmakta güçlük çeken masa üyeleri de çok geçmeden yeni düşmanlarıyla ilgili verilecek kararı onaylayacaktır. Akıbetinin ne olacağını çok iyi bilen Tufan'ın, oğlu Kemal'i de yanına alarak kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Bir kez daha dostum dediği kişi tarafından sırtından vurulan Hızır, verilen kararı uygulamak için Tufan'dan hızlı davranacaktır. Altan taraf değiştirerek Çakırbeylilerle işbirliği yapacağını düşündüğü Sınırsızları daha fazla kontrol edemeyeceğini anlayarak yeni bir plan yapar. Altan'dan daha büyük bir güç olan Cengiz, masayı büyük zarara uğratacak bu planın uygulayıcısı olacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 151. yeni bölüm ATV ile canlı izle! EDHO yeni bölümü ile ATV’de!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN