Türkiye'nin en iyi haber sitesi

14.bölüm fragmanı yayında! Çocuk yeni bölümde neler olacak?

Star Tv ekranlarına gelen 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuk yeni bölümde Hasan, annesini intihardan vazgeçirebilecek mi? Ali Kemal, Asiye’yi bulabilecek mi? Salı akşamları izleyicisi ile buluşan yeni bölümde neler olacak? Başrollerinde Serhat Teoman, Kenan Acar, Merve Çağıran gibi isimlerin yer aldığı dizinin fragman ve detayları burada!

Giriş Tarihi: 17.12.2019 13:39 Güncelleme Tarihi: 17.12.2019 13:51 ABONE OL

Çocuk 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarına gelen dizi Salı akşamlarının vazgeçilmezi oluyor. Dizinin yeni bölümünde yine işler karışacak ve kayıplar bulunabilecek mi? Başrollerinde Serhat Teoman, Kenan Acar, Merve Çağıran gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Çocuk 14.bölüm fragman ve detayları!

ÇOCUK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hasan babasını bulabilecek mi?

Ali Kemal, Asiye'yi hiçbir yerde bulamamıştır. Sahilde annesinin eşkaline uyan bir ceset bulunduğu haberi gelir. Ali Kemal, allak bullak bir ruh haliyle, morga teşhise gider. Asiye'nin vasiyetini, daha kadının akıbeti belli olmadan açtıran Ali Kemal'in aklındaki asıl soru mal mülk meselelerinden çok annesinin kimi seçtiğidir. Vasiyeti okuyunca Ali Kemal net bir karar alır. Değer verdiği her şeyi ve herkesi tek tek elinden almakta olan Hasan'a karşı artık büyük bir hamle yapmak zorundadır. Aile paramparça olmadan önce, Hasan'ı yollarından çekmenin bir çaresini bulmalıdır. Ali Kemal'in içinde o varken tamirhaneyi yaktığını öğrenen Efe'nin kafası iyice karışır, Ali Kemal'e karşı tavrı değişmeye başlar. Babasının mezarının peşindeki Hasan, avukat Ziya aracılığıyla ilginç bir bilgiye ulaşır. Babası nüfusta hala yaşıyor görünmektedir, Doğduğundan beri baba hasreti çeken Hasan bu bilgilerle umutlanır. Mekâna gittiğinde onu babasından kalan önemli bir nesnenin yanı sıra, büyük bir tehlike beklemektedir. Ali Kemal, Zeynep'i evden kovar, Hasan'ın evine köstebek olarak yollar. Bu duruma da isyan eden Şule ile tartışırlar. Ali Kemal'in, çocukları doğar doğmaz boşanacaklarını net biçimde söylemesi Şule'yi yıkar. Babasını bulmak için çıktığı macera Hasan için bir ölüm kalım mücadelesine dönüşür. Hasan'ın hayatını kurtarmak için Ali Kemal'le beraber kaçırıldığı yere giden Akça hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.

ÇOCUK 14.BÖLÜM FRAGMANI

Çocuk 14. Bölüm (17 Aralık 2019 Salı) fragmanı yayınlandı izle!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuk 14.bölüm fragmanı yayında! Çocuk yeni bölümde neler olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN