sınav yerleri hemen sorgula! 2019 EGM ile sınav giriş belgesi nasıl ve nereden öğrenilir?

EGM ile 8 bin hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bilindiği üzere, ön başvuruları Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 1 Nisan tarihine kadar alınmıştı, adaylar ise sürece ilişkin araştırmalara yoğunlaşmıştı. Bu doğrultuda, (PA) üzerinden 2019 Çarşı ve şahsen başvuru ve ön sağlık kontrolü merkezleri ve tarihleri belli olurken, sınav giriş belgesi de açıklandı. Peki, 2019 bekçilik sınavı giriş yerleri nasıl ve nereden görüntülenir? İşte, bekçilik sınav giriş belgesi ve son durum bilgileri ile tüm detaylar...

Giriş Tarihi: 17.4.2019 12:27 Güncelleme Tarihi: 17.4.2019 12:27
Bekçilik sınav yerleri hemen sorgula! 2019 EGM ile Bekçi alımı sınav giriş belgesi nasıl ve nereden öğrenilir?

Bu yıl içerisinde gerçekleştirilecek 8 bin bekçi alımı kapsamında ön başvurular EGM tarafından son olarak 1 Nisan tarihinde alınmıştı. O tarihten bu yana, ilgili işlemlerini tamamlayan on binlerce vatandaş Google üzerinden bekçilik başvuruları hakkında araştırmalarını gerçekleştiriyor. Polis Akademisi (PA) tarafından 2019 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği şahsen başvuru ön sağlık kontrolü merkezleri ve tarihleri açıklanırken sınav giriş belgesi de adayların erişimine açıldı. Bu bağlamda, on binlerce aday '2019 Bekçilik sınavı yerleri nasıl ve nereden görüntülenir?' sorusunun cevabını öğrenmeye çalışıyor.

BEKÇİLİK SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

Haberimizin detaylarından, 8 bin bekçi alımı sınavı hakkında tüm detayları görebilir, sınav giriş belgesi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İşte son durum;

ARKADAŞINA GÖNDER
Bekçilik sınav yerleri hemen sorgula! 2019 EGM ile Bekçi alımı sınav giriş belgesi nasıl ve nereden öğrenilir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN