Nissan'a "Süper Marka" ödülü

Nissan, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız marka değerlendirme şirketi Superbrands International tarafından gerçekleştirilen "Süper Markalar - Superbrands" isimli araştırmada yer alarak ödülün sahibi oldu.

Giriş Tarihi: 19.4.2013 16:24
Nissan, Türkiye'nin Süper markaları arasındaki yerini aldı. Superbrands Türkiye tarafından 17 Nisan'da Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen ödül töreninde Nissan ödülün sahibi oldu. Ödülü Nissan Genel Müdürü Kei Kubota teslim aldı.

Dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız marka değerlendirme şirketi Superbrands International tarafından 1992 yılından bu yana 87 ülkede düzenlenen ve iki yılda bir gerçekleştirilen "Süper Markalar - Superbrands" isimli araştırmada Türkiye'nin 2012 Süper markaları belirlendi. Türkiye'deki 1089 marka arasından seçilen 159 marka arasında Nissan da yer aldı.

Süper marka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyma ve vergi sıralamasındaki yeri de göz önüne alındı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nissan'a "Süper Marka" ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN