Otohaber, Türkiye’nin en iyi otomobillerini seçiyor!

Giriş Tarihi: 21.10.2013 22:23

22’nci yaşını kutlayan otohaber “Türkiye’nin En İyi Otomobilleri”ni okur anketiyle seçiyor. 26 segmentte 450’den fazla otomobil arasından 2014’ün en popüler otomobilini belirlemek senin elinde!

www.otohaber.com.tr'ye gir,

En iyi otomobiller anketini doldur,

Ödülleri sen kazan!

Bu yıl 22'nci yaşını kutlayan otohaber Dergisi, 2014'ün en iyi otomobillerini www.otohaber.com.tr sitesindeki anket ile okurlarının oylarıyla belirliyor.

Yayın hayatına 1991 yılında başlayan ve Türkiye'nin ilk ve en uzun soluklu otomobil mecrası olan otohaber Dergisi, bu yıl 22'nci yaşını kutluyor. Türkiye'de otomobil medyasının oluşmasında ve otomotiv sektörünün gelişiminde tartışmasız etkisi ve ilkleriyle adından 22 yıldır bahsettiren otohaber markası son 5 yıldır Türkiye'nin En Güvenilir Otomobil Portalı www.otohaber.com.tr ile de liderliğini pekiştiriyor.

Türkiye'nin sadece haber içeriğine sahip otomobil siteleri arasında 1 numaradaki konumunu kısa sürede ele geçiren ve yaklaşık 5 yıldır bu unvanını koruyan www.otohaber.com.tr, bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi okurlarının oylarıyla "Türkiye'nin En İyi Otomobilleri"ni seçiyor.

Daha detaylı bilgiler için www.otohaber.com.tr ve otohaber Dergisi…

İletişim için: editor@otohaber.com.tr, info@otohaber.com.tr, destek@otohaber.com.tr
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otohaber, Türkiye’nin en iyi otomobillerini seçiyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN