Ford Otosan'dan 4 yeni model

Giriş Tarihi: 15.11.2013

Ford Otosan, Yeni Transit başta olmak üzere Yeni Connect ve Yeni Courier'i Türkiye'de ilk kez bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Comvex İstanbul Ticari Araçlar Fuarı’nda sergileyecek

Ford Otosan, Türkiye'nin ve bölgenin ticari araç konusundaki en büyük buluşması Comvex, 4'üncü Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı'nda dört prömiyere imza atacak. Ford Otosan Yeni Transit başta olmak üzere Yeni Connect ve Yeni Courier'i Türkiye pazarına ilk kez fuarda sergileyecek. Ayrıca Kocaeli Fabrikası'nda üretilen ve geçen yıl tanıtılan Custom Serisi'nin de Orta Tavan yüksekliğine sahip versiyonunu tanıtırken, Yeni Ford Cargo 1832 Çift Kabin aracını da ilk kez vitrine çıkacak. Ford'un yeni ticari modelleri 2'nci Salonunda bulunan standda sergilenecek. Comvex'de Ford Otosan olarak dört yeni modeli prömiyerini gerçekleştireceklerini belirten Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, ticari araç segmentine getirdikleri yeni bakış açısını ve 2014 yılında ticarete soluk getirecek yeni araçları tanıtacaklarını söyledi. 2014'te Ford Otosan'ın 'Türkiye'nin Ticari Gücü' olacağını anlatan Yenigün, şöyle devam etti: "Ticari araç modellerimizi yenilemek için çıktığımız 2 senelik yolculuğun tam ortasında bulunuyoruz ve şimdiden kat ettiğimiz yolun meyvelerini toplamaya başladık. Kocaeli Fabrikamızda üretilen ve 2013 Yılının Uluslararası Hafif Ticari Aracı seçilen Transit Custom'ı ve Tourneo Custom'ı geçen yıl piyasaya sunmuştuk 2014 yılında, mühendislik çalışmaları Türkiye'de yürütülen ve Kocaeli'de halen inşa edilmekte olan Yeniköy Fabrikamızda üretilecek olan Transit Courier ve Tourneo Courier'de yollarda olacak. Kocaeli Fabrikamızda üreteceğimiz Yeni Transit modelimiz de 2014 yılında dünyada satışa sunulacak. Önümüzdeki yıl itibariyle tüm ticari araç ürün gamımızı yenilemiş olacağız. Ağır ticaride de müşterilerimizi yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 1+5 oturma düzeni ile sektörde önemli bir boşuluğu dolduran Ford Cargo 1832 Çift Kabin modelimizi de fuarda sergileyeceğiz."

2014'TE YOLA ÇIKACAK
Ford'un Kocaeli Fabrikası'ndan sonra Türkiye'de gerçekleştirilen en büyük otomotiv yatırımı ile inşa edilen Yeniköy Fabrikası'nda yılda 110 bin kapasiteyle üretilecek Courier serisi Ford'a hafif ticari pazarında yeni bir segmentin kapılarını açacak. B segmentinde Ford'un ilk ticari modeli olan Courier 2014 yılında yollarla buluşmaya hazırlanıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ford Otosan'dan 4 yeni model
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN