Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fiat'tan dijital takvim

Giriş Tarihi: 5.1.2014 13:09

Kullanıcılara interaktif bir takvim sunan Fiat, bu çalışma kapsamında ünlü manken Didem Soydan'la iş birliği yaptı.

Fiat'ın 2014 dijital takvimi yayında.

Tofaş'tan yapılan açıklamaya göre, kullanıcılara interaktif bir takvim sunan Fiat, bu çalışma kapsamında ilk kez ünlü bir isimle çalıştı ve Fiat'ın 2014 takvimi için, ünlü manken Didem Soydan'la iş birliği yaptı.

Manken Didem Soydan'ın spor, gece, iş ve parti konseptlerindeki farklı tarzıyla, istedikleri Fiat modelini birleştiren kullanıcılar, kendilerine özel bir takvim oluşturma şansını yakalıyor. Yeni yıla girerken kendilerine Fiat 2014 takvimi oluşturmak isteyen kullanıcılardan www.2014fiattakvimi.com adresli web sitesini ziyaret ederek kişisel takvimini hazırlayan ilk 2014 kişiye, tasarımları basılı olarak gönderilecek. Siteye kayıt yaptıran ve takvim oluşturan ilk 5 bin kişi ise basılı Fiat takviminin sahibi olacak.

Dijital iletişim ajansı Pure tarafından hayata geçirilen ve son yıllarda yurt içi ve yurt dışında başta Altın Örümcek ve Communicator Awards olmak üzere birçok ödüle layık görülen Fiat Takvimi projesi, bu yıl da kullanıcılara yeni deneyimler yaşatacağı sinyallerini veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fiat'tan dijital takvim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN