Türkiye'nin yükünü taşıyor

Türkiye'nin yükünü taşıyan ticari araçlara martta sahip olmak daha kolay. Mart sonuna kadar geçerli olan özel kampanyalarda cazip fiyat ve kredi olanakları sunuluyor. Kampanyalarda, 48 aya varan kredi olanakları, 0 faiz fırsatı ve peşin alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden takas desteği gibi avantajlar sunuluyor

Giriş Tarihi: 11.3.2014
Cargo için 'çekici' kampanya
Ford Otosan, Ford Cargo 1846T ve 1838T çekici modelleri için mart ayı boyunca yeni bir kampanya başlattı Türk mühendislerinin geliştirdiği ve Ford Otosan tarafından tüm dünyaya ihraç edilen Cargo'nun çekici modellerinden 1846T ve 1838T'ye, mart ayı boyunca 12 aylık yüzde 0 faiz imkanıyla sahip olabiliyorsunuz. Ford Cargo 1838T modellerinde 40 bin euroya kadar 12 ay yüzde 0 faiz imkanı, Ford Cargo 1846T için 50 bin euroya kadar 12 ay yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

Ford Transit'e kredi desteği
Ford ticari araçlarına sahip olmak isteyenler de 24 ay, yüzde 0.89 faizli 30 bin TL'lik kredi desteğiyle martta Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom'larına kavuşuyor. Dileyenler Transit Custom ve Tourneo Custom'a yüzde 2'lik peşin alım desteğiyle de sahip olabiliyor. Kredi desteği ve peşin alım desteği kampanyaları 2013 model yılı Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom için de geçerli. 2013 model Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden bin 500 TL'lik takas desteği de mevcut.

Renault'da faiz yüzde 0.99
Renault Ticari araç modelleri Master ve Trafic için mart ayına özel kampanya düzenliyor. Master ve Trafic modellerinde, müşteriler, tüm model yılları için Maxxi Korumalı olarak 24 ay 48 bin TL'ye kadar yüzde 0.99; 48 ay 48 bin TL'ye kadar ise yüzde 1.09 faiz kampanyasından faydalanabiliyor.

Kia'da 15 ay vadeye 0 faiz
KIa, mart ayında ticari araç için özel bir kampanya düzenliyor. Mart sonuna kadar geçerli olan kampanyada, K2500 Bongo modeli 0 faiz imkanıyla satılıyor. Kia K2500 Bongo satın alanlar 15 bin TL için 15 ayda 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar.

Fiat ticariler martta hediyeli
Tofaş çatısı altındaki Fiat, ticari araç modelleri için başlattığı avantajlı kampanyalarını mart ayında da sürdürüyor. Koç Fiat Kredi'nin desteğiyle devam eden kampanyada, Mart ayı boyunca Fiat'ın 2013 veya 2014 model yılı Doblo, Fiorino, Pratico veya Ducato modellerinden birine sahip olmak isteyen ticaretin ustalarına, 18 bin TL'ye 18 ay yüzde 0 faizli cazip kredi imkânı sunuluyor. Yeni ticari aracına daha uzun vadeli krediyle sahip olmak isteyen müşteriler ise 35 bin TL'ye 48 ay yüzde 0.99 kredi fırsatından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca, cazip kredi seçeneklerine alternatif olarak, 2013 ve 2014 model tüm Fiat Ticari araçlara nakit alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden bin TL'lik indirim sağlanıyor.

2013 modellere kampanya
FIat'ın, 2013 model yılı ticari araçları için uyguladığı "Model Yılı Kampanyası" Mart ayında da devam ederken, kampanyada Yeni Doblo, Fiorino, Pratico ve Ducato modellerinde 4 bin TL'ye varan indirim imkânı sunuluyor.

Mercedes ticarilerde fırsat sürüyor
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in Yeni Sprinter'a özel sunduğu kampanya kapsamında "Mercedes-Benz Kasko" kullanıldığı takdirde yüzde 1.04 faiz oranıyla kurumsal müşteriler 806 TL'den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Mart ayında Citan için 30 bin TL kredi tutarına yüzde 0 faiz oranı ve 30 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Vito için mart ayında sunulan kampanya kapsamında "Mercedes-Benz Kasko" kullanıldığı takdirde yüzde 1.04 faiz oranıyla, kurumsal müşteriler 806 TL'den başlayan, bireysel müşteriler ise 835 TL'den başlayan aylık ödeme seçeneklerini tercih edebilirler. Ayrıca 2013 model Vito model araçlarda özel anahtar teslimde 5 bin TL'ye varan fiyat avantajları sunuluyor.

Berlingo'ya özel fiyat
CItroen, martta ticari modeller için kampanya düzenliyor. Ticari araçlarıyla da ilgi gören Citroen; segmentinin önde gelen modeli güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi'de 4 bin 500 TL indirim sunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin yükünü taşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN