Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Renault müşterilerine yeni "Plan"

Renault Finans, Renault müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak Temmuz ayında Renault Plan adını verdiği yeni bir finansal ürünü sunmaya başlıyor.

Giriş Tarihi: 3.7.2014 08:48
Renault, Renault Finans markası adı altında müşterilerinin satış anında, yeni, yaratıcı ve farklı finansal çözümler ve kampanyalar ile hızlı, kaliteli finansal hizmetlerden yararlanmasını sağlıyor. Renault Finans, OYAK ve RCI Banque'ın ortak kuruluşu olan ORFİN Finansman ile işbirliğinin bir ürünü.

Renault Finans, Renault müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak Temmuz ayında Renault Plan adını verdiği yeni bir finansal ürünü sunmaya başlıyor.

Renault Finans'tan yapılan açıklamaya göre; Renault Plan, müşterinin araç kiralar gibi kolay ve klasik bir krediye göre çok düşük taksitlerle borcunu ödeyebildiği, vade sonunda ise kredi açılırken araç bedelinin yüzde 40'ı ile 55'i arasında müşteri özelinde belirlenen tutarlarda balon ödeme içeren Renault'a özel bir taşıt kredisi. Müşteri vade sonunda kendisine sunulan 3 seçenekten birisini seçebiliyor. Sık araç değiştiren bireysel müşterilerileri hedefleyen ürün, 12-36 aylık vadelerde sabit faiz oranı ile sunuluyor.

Ürünün müşteriye getirdiği avantajlar ise şöyle sıralanıyor:

- Düşük aylık ödemelerle araç sahibi olma olanağı

- Klasik bir krediye göre çok daha düşük taksit farkları ödeyerek daha üst modele veya versiyona sahip olma imkanı

- Müşterilerin daha sık araç yenileme olanağına sahip olarak teknolojik gelişmeleri takip edebilmesine imkan sağlama

- Vade sonunda müşteriye sunulan 3 farklı seçenek ile o günkü şartlarına göre kendisine en uygun opsiyonu seçme imkanı

Müşterinin vade sonunda sahip olduğu opsiyonlar ise vade sonunda araç yenileme, krediyi uzatıp aracı kullanmaya devam etme, aracı yetkili satıcıya bırakıp krediyi kapama şeklinde sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Renault müşterilerine yeni "Plan"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN