Volvo'dan özel seri

Giriş Tarihi: 27.8.2014 16:06

Yeni Volvo XC90’ın ilk serisi olan 1927 otomobil, Volvo’nun 87 yıl önceki kuruluşunu kutluyor.

Volvo Cars, bugün Stockholm'de lansmanı gerçekleştirilen, yeni Volvo XC90'ın sınırlı sayıdaki First Edition serisini pazara sunuyor. Her biri ayrı ayrı numaralanan 1927 adet otomobil, hem Volvo'nun kuruluş senesini kutluyor, hem de ilk kez, sadece online olarak www.volvocars.com üzerinden satın alınabilecek.

Online site, 3 Eylül, Saat 16.00 (CET) itibariyle satışa açılacak.

Volvo Cars Pazarlama, Satış ve Müşteri Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Alain Visser, "Dünyanın en iyi SUV'una sahip olacak ilk kişiler arasında olmak isteyenlerin hızlı davranması gerekiyor. Yeni XC90'a gösterilen büyük ilgi, First Edition'ın çok hızlı satılacağını gösteriyor" diyor.
First Edition'ın sadece online olarak satılıyor olması, Volvo Cars'ın pazarlama aktivitelerine ve sıra dışı kişisel hizmet anlayışına getirdiği yenilenmiş yaklaşımının sadece bir örneğini oluşturuyor.

Visser, "Biz, Volvo sahibi olma, satın alma ve alışveriş yapma süreçlerini kolaylaştıran bir ekosistem yaratıyoruz" diyor. "Ayrıca yeni XC90'ın tanıtımını küresel olarak uygulayacağımız, yeni sıra dışı müşteri deneyimi anlayışımızı tanıtmak için mükemmel bir platform olarak görüyoruz" diye ekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Volvo'dan özel seri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN