Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Canı sıkılan çocuklara!

Giriş Tarihi: 24.2.2013
Atlantis Sirki, 10 Mart'a kadar Florya Flyinn AVM'de! Heyecanlı akrobasi gösterileri, fanatik köpeklerin futbol şovu, köpekbalıkları, foklar ve penguenler, palyaçolar, jonglörler, illüzyon, çemberli trapez, havada denge oyunları çocukları bekliyor.
Rölyef Atölyesi, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde bugün 13.30-15.00 saatleri arasında düzenleniyor. 9-12 yaşa yönelik atölyede çocukların doğayı gözleyerek oluşturdukları çizimler alüminyum veya bakır folyoya aktarılıyor.

Çilek Kız Müzikali / Strawberry Shortcake Live Show, 2-17 Mart tarihleri arasında, kostüm karakterler, dans ve müzik şovlarla, Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde sahne alıyor. Her şeyi çilek rengindeki bu çilli, sevimli kıza ve arkadaşlarına küçük kızlar bayılacak!

Disney Live! / Mickey'nin Müzik Festivali,
2 ve 3 Mart tarihlerinde Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi'nde çocuklarla buluşuyor. Bu şovda en tanınmış Disney karakterleri, hip-hop, reggae, boogie ritimleri, akrobasi hareketleri, uçan halılar ve sihirli değişimlerle dolu bir dünya var!

Çevreci Atölye,
İstanbul Modern Prix Pictet: Güç Fotoğraf Sergisi kapsamında, 7-12 yaş çocukları için düzenleniyor. Sergideki çalışmalar inceleniyor, yeşil enerji, ormanlar ve küresel ısınma konuları ele alınıyor. Çocuklar kendi ormanlarını yaratıyor, değirmenler tasarlıyor ya da küresel ısınma karşıtı afişler hazırlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canı sıkılan çocuklara!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN