Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın rehberi

Giriş Tarihi: 24.2.2013
Dünyanın en iyi snowboard'cularını yakından izlemek için santralistanbul'a gidiyoruz. Burn İstanbul Rail Jam için 120 ton kar taşınıp, yüksekliği 15 metre, uzunluğu 40 metre olan dev platform yapılmış, Manga ve Cartel de sahne alacakmış.
South By Southwest tarafından davet edilmiş, ama devlet makamları tarafından kendilerine vize (hâlâ!) verilmemiş olduğu için henüz daveti kabul edememiş The Away Days, keşfetmek isteyenler için 26 Şubat'ta Hayal Kahvesi'nde konserde.
Gonca Vuslateri histerik, lezbiyen, ama kendi kimliğiyle barışamamış bir kadın; Bora Akkaş askerliğinin bitmesine iki gün kala kışlayı terk etmiş kaçak. İkisi esnafın açtığı seks kabininde buluşuyor. Kabin hikayesinin devamı Craft'ta, biletleri hızla tükenerek geliyor. Üstelik oyunun, Mp3 player'lara almak isteyeceğiniz şarkısı Kara da Can Bonomo'nun elinden çıkma. (Pürtelaş Mah. Mebusan Yokuşu No: 15/6 Beyoğluİstanbul)
Kendisini Paris'ten tanıdığım, odalarında kalmışlığım, restoranında bonfileleriyle kendimden geçmişliğim bulunan Mama Shelter, İstanbul'da açılıyor! Dilerseniz otel arayan turistlere 69 avrodan başlayan odalarını önerin, isterseniz kendiniz kalın, ama şimdiden lokanta tarafında, akşamüstü saatlerine denk gelip kokteyllerinden de deneyecek şekilde bir yer ayırtın. (İstiklal Caddesi, No: 50 Beyoğlu-İstanbul)
Türkçe sözlü yaratıcı müzik bakımından bu aralar şanslıyım. Önce hayatıma Mabel Matiz, Tamburu Yokuştan parçasıyla girdi. Haftalık düzende dört tekrarda çalıyor, sonra da Güntaç Özdemir. Her ikisini de arşivinize kattıktan sonra Güntaç Özdemir'i yerinde dinlemeye Hayal Kahvesi'ne gidiyorsunuz. 1 Mart'ta.
Büyük Ev Ablukada, '2 Mart 2 Konser' konseptiyle Refresh The Venue, Maslak'ta. Matine kuşağına 18 yaşın altındakiler de girebiliyor, içkiyi kabul etmemişler. Suare'deyse biletler daha pahalı ve tabii ki girebilmek için 18 yaşında olmak gerekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın rehberi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN