Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ajanda

Giriş Tarihi: 31.3.2013
Eğitim şart!
Sabancı Üniversitesi tarafından 13 Nisan'da düzenlenecek 10. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, yaratıcı eğitim yöntemleri hakkında bilgilenmek isteyen anne ve babalar için. Öğrenmenin farklı yöntemlerini keşfedebilir ve çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirecek fikirler edinebilirsiniz. (www.egitimdeiyiornekler.org)

Asabi kuşlar
Angry Birds, 27 Nisan-5 Mayıs arasında Marmara Forum'a konuyor! Çocuklar 3D oyun alanında dev sapanlar ve Angry Birds kuşlarıyla atış yapıyor, dört atış sonunda aldıkları puanlara göre Angry Birds oyuncakları kazanıyor. Tel: (212 349 10 00)

Nişantaşı'nda eğlence başladı
İstanbul'un kalabalık iş ve alışveriş semtlerinden Nişantaşı, Kids inn ile çocuklara özel yeni bir eğlence mekanına kavuşuyor. Kids inn, ailelerin, saatli olarak, üç-yedi yaş arası çocuklarını rahatlıkla emanet edebildiği, semtin ilk ve tek, çocuklara özel, eğlence ve buluşma mekanı olma özelliğine sahip. Çocuk gelişim uzmanı sertifikasına sahip eğitmenlerden oluşan profesyonel kadrosu ile Kids inn; alışveriş merkezlerindeki saatli çocuk emanet merkezlerinden farklı olarak, bünyesinde sadece oyun değil, eğitici ve öğretici faaliyet alanları da sunuyor. Kids inn, her çocuğun kişisel yapısı ve ilgi alanına uygun oyun ve faaliyetlerle sadece çocuklar için değil, aileler için de bir boşluk dolduracak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ajanda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN