Kısa kısa kısa...

Giriş Tarihi: 21.4.2013
Farklılıklar notalarla buluşuyor
Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, Notalar Müzikali projesi ile İstanbul, Bursa ve Edirne'de sahne alacak. Farklı bireylerin bir bütünü oluşturmasının önemini eğlenceli bir dille anlatan müzikal, bugün Bursa'da, yarın Edirne'de, 23 Nisan'da İstanbul'da müzikseverlerle buluşacak.

Suriyeli çocuklar için oyuncak
41 ülkeden 1000'in üzerinde çocuk, 'Çocuk Eğitim, Eğlence ve Bilim Fuarı'nı da kapsayan Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali için Kocaeli'ne geldi. Çocukların, ülkelerinden getirdikleri oyuncakları, dev oyuncak kumbaraya atması ile başlayacak etkinlikte çocuklar; atıklardan kağıt yapımını öğrenecek, arkeolojik kazı yapacak, kendi robotlarını üretecekler. Toplanan oyuncaklar Suriyeli çocuklara gönderilecek.

Eğlenceli fener atölyesi
İstanbul Modern, 23 Nisan'ı, Çocuk Şenliği kapsamında Geleceği Aydınlatan Fenerler adlı programla kutluyor. 22-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek şenlikte, 4-12 yaş grubu çocuklara yönelik atölye çalışmaları hafta içi her gün, saat 10.00 ile 16.00 arasında, hafta sonu saat 10.00 ve 15.00 arasında yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Kısa kısa kısa...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN