Cameron Diaz: Yaşımın tadını çıkarıyorum

Yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı Danışman'ın kadrosunda yok yok: Michael Fassbender, Penelope Cruz, Javier Bardem, Brad Pitt ve Cameron Diaz. Diaz "Bir rüya gerçek oldu! Bu kadro bir daha zor bir araya gelir" diyor

Giriş Tarihi: 8.12.2013
- Danışman filmindeki Malkina nasıl bir karakter?
- Malkina, deli, çok zengin, seksi ve başarılı bir kadın. Tuhaf saplantıları ve umursamaz tavırları onu daha da ilginç hale kılıyor. Olmak istediğim ama asla olamayacağımı bildiğim bir kadını canlandırdığım için çok mutluyum.

- Olmak istediğiniz kadın hayli cesur, vahşi ve tehlikeli.
- Evet, çok vahşi, çitası bile var! Cesur insanları çok seviyorum, hayata farklı bakıyorlar, korktukları hiçbir şey yok, kaybettikleri de... Ben asla öyle olamadım, kimseyi kırmamak için hep kendim kırıldım. Bu yüzden öyle olmayı isterdim ama olmam imkansız.

- Rol arkadaşlarınız Michael Fassbender, Penelope Cruz, Javier Bardem, Brad Pitt ve tabii ki yönetmen Ridley Scott. Onlarla çalışmak nasıldı?
- Bir rüya gerçek oldu! Muhteşem insanlarla çalışma fırsatı yakaladım. Sette çok eğlendik, çok iyi anlaştık ve bu harika iş ortaya çıktı. İnsanın birlikte çalıştığı kişilere saygı duyması çok önemli; tüm oyuncuları zaten beğenerek takip ediyordum, o yüzden çok keyif aldım. Yönetmenimiz zaten kendini yıllardır kanıtlamış bir isim; Ridley Scott dediğiniz zaman akan sular durur.

KENDİMİ NADASA ÇEKECEĞİM
- Danışman'ı izleyecek olanlara ne söylemek istersiniz?
- Eğlenin, bu kadro bir daha zor bir araya gelir! Anın tadını çıkarın ve diyalogları pür dikkat dinleyin; filmin sonunda ne demek istediğimi anlayacaksınız!

- Yeni projeleriniz var mı?
- Şu an yok. Gelen çok fazla proje var tabii ki ama ben kendimi bir süre nadasa çekmeye karar verdim. Üst üste çok projede yer aldım ve haliyle yoruldum. Aklımı başımdan alan bir proje çıkarsa bu cümlelerim yine yalan olacak biliyorum ama şu an ruh halim böyle.

- Filmde seksiliğiniz çok ön planda, rahatsız oldunuz mu?
- Neden duyayım? Ben bir dişiyim, sokakta yürürken de, evde kek yaparken de seksi olabilirim. Beni seksi bir kadını canlandırmaya layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Yaş ilerledikçe bu roller biraz zora giriyor. Ben beğenildim, işi beğendim ve işte film ortada. Kadınların seksapelini gizlemek zorunda kalmaları çok saçma!

- Sürekli yaştan ve yorgunluktan bahsediyorsunuz ama hâlâ 20'lik genç kızlara taş çıkarıyorsunuz...
- Teşekkür ederim (Gülüyor). Kendimi seven ve tanıyan biriyim. 20'liklere taş çıkarmayı bırakalı uzun zaman oldu. Yaşımın tadını çıkarıyorum, çiçek yetiştiriyorum, yardım derneklerinde çalışıyorum, ailemle vakit geçiriyorum, yani her şey yolunda. Yaşlanmak demeyelim de olgunlaşmak diyelim, kendime baktığım için fark etmiyorsunuzdur ama ben bu bedenin içinde yaşadığım için birçok şeyin farkındayım!

BEDENİME SAYGIM VAR
- Bakımlı bir kadın olduğunuzu biliyoruz. Olmazsa olmazınız nedir?
- El ve ayak nemlendiricim, göz kremim olmazsa olmazlarım. Bir de yanımdan ayırmadığım tarağım ve aynam var tabii ki, magazinle nerede karşılaşacağınız hiç belli olmaz, tedbirli olmak lazım! Çok ciddi bakımlar yapan bir kadın değilim, sadece bedenime saygı duyuyorum, temiz tutmaya ve nemlendirmeye dikkat ediyorum.

- Güzellik sırrınız var mı peki?
- Tabii ki! Yeşil çayı şiddetle öneriyorum. Önce için, sonra da çay torbasını gözlerinizin üzerine koyun, çok rahatlatıcı ve yeni oluşan çizgileri gideren özelliği var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cameron Diaz: Yaşımın tadını çıkarıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN