Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ne anlama gelir? Yeşil veya kırmızı elma görmek, yemek yorumu

birçok farklı şekilde tabirciler tarafından yorumlanmaktadır. Bazı kaynaklara göre helal rızk ve karlı bir iş olarak yorumlanırken bazı kaynaklara göre ise evlenmeyi isteyen kişinin evleneceğine, kişinin başarılı bir yaşam süreceği şeklinde ifade edilir. Ayrıca rüyada elma görmek, yemek üzerinde çalışılan iş için şansın sizinle olacağı ve başarıyla sonuçlanacağına delalet eder. Peki, rüyada elma görmek ne anlama gelir? İşte tabiri…

Giriş Tarihi: 5.11.2019 12:09 Güncelleme Tarihi: 5.11.2019 12:11
Rüyada elma görmek ne anlama gelir? Yeşil veya kırmızı elma görmek, yemek yorumu

Rüyada elma görmek, kazanca ve kişinin muradına ermesi şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda çoğu kaynakta bu meyveyi yediğini gören kişi için evleneceği ve bol kısmet sahibi olmasını ifade etmektedir. Rüyada elma görmek gece uykusunda bu hayali gören kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, rüyada elma görmek ne anlama gelir?

RÜYADA ELMA GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada elma görmek birçok kişi tarafından internet üzerinden araştırılmaya devam ediyor. Rüyasında elma gören kişi için çoğu tabircinin yorumu şöyledir; her kim rüyasında elma yediğini görürse o kişinin talihi açılır şans onun yanında olur ve yüzünü güldürür. Ve hayallerinizi gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada elma görmek hayırlı evlat şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada elma yemek:

Örneğin rüyada elma yemek, kişi tüccarsa görülen elma onun kazancı ve ziraati olarak yorumlanmaktadır. Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kırmızı elma görmek:

Rüyada kırmızı elma görmek ve yemek, rüya tabircileri tarafından kişiye başka biri tarafından gelecek olan iyilik şeklinde yorumlanmaktadır. Ancak bu kişi rüya sahibinden büyük görmüş geçirmiş bir kişi olacaktır. Aynı zamanda ağaçtan kırmızı bir elma koparıp yediğini görmek kişinin hayırlı bir kız evlada sahip olacağı şeklinde tanımlanmaktadır.

Rüyada elma ısırmak:

Rüyada elmayı ısırmak ve iştahla yediğini görmek kazanç, fayda ve menfaat olarak yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin gerçek hayatta alacağı güzel ve sevindirici haber olarak da rüya tabircileri tarafından ifade edilmektedir.

Rüyada elma soymak:

Rüyada elma soymak, kısmet bolluk ve başarı olarak yorumlanmaktadır. Elma güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Elmanın şekline ve rengine göre de yorumlanır.

Kısacası rüyada elma görmek; genellikle iyiye yorulur ve mutluluk verici olayların habercisi olduğu düşünülür. İyiye yorumlanmaktadır. Mutluluk verici durumların yaşanacağına yorulmaktadır. Bereket ve kutsiyet atfedilen elmanın size hayırlı kısmetler, kazanç ve bereket getireceğine inanılır.

Rüyada yeşil elma görmek:

Rüyada yeşil bir elma görülmesi evlâda, kırmızı renkte bir elma görülmesi büyük bir kimseden gelecek menfaate, beyaz renkte bir elma görülmesi ticarî işlerden gelecek kazanca, sarı renkte ve ekşi bir elma görülmesi hastalığı ve dermansızlığa işaret şeklinde tabir olunur. Kişinin rüyasında bir elmayı ikiye böldüğünü görmesi; iki ortak veya karı ile koca arasında ayrılık olacağına delalet eder.

Rüyada elma ağacı görülmesi toplumla iyi geçinmeye ve ibâdeti seven bir kişiye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir elma ağacı diktiğini ve büyüttüğünü görmesi hayır olarak yorumlanır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyada elma görmek ne anlama gelir? Yeşil veya kırmızı elma görmek, yemek yorumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN