Türkiye'nin en iyi haber sitesi

- Rüyada kan kusmak, kan aldırmak ve kan kusmak neye işarettir?

İnsanların günlük yaşantısında çok karşılaştığı ya da etkisi altında kaldığı olayları rüyalarda görürler. Ya da insanlar en çok korktuğu şeyler rüyalara girerek bilinçaltına yerleşirler. Bunlardan birine örnek verecek olursan rüyada kan görmektir. Bu rüya türü rüya sahibi için birçok şey ifade etmektedir. nedir, ne anlama gelir? Konusuna detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Rüyada kan kusmak, vermek, aldırmak gibi birçok rüya tabirlerini de ele alacağız. İşte rüyada kan görmekle ilgili yorumlar…

Giriş Tarihi: 25.3.2020 12:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2020 12:48 ABONE OL
RÜYADA KAN GÖRMEK - Rüyada kan kusmak, kan aldırmak ve kan kusmak neye işarettir?

Rüyada kan görmek genel anlamda hayra yorulmayan bir rüya çeşididir. Sıkıntı ve zora düşmek gibi ifadelerle yorumlanır. Tabii rüyayı gören kişinin kanı ne şekilde gördüğü de çok önemlidir. Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumda bu durum göz önüne alınarak değerlendirilir. İşte rüyada kan görmenin anlamları…

RÜYADA KAN GÖRMEK

Rüyada kan görmek genel olarak rüya tabircileri tarafından kötü günlere ve belli başlı sıkıntılara yol açacağına işarettir. Bazı yorumcular zora ve dara düşeceğinizi söylerken bazı yorumcular ise büyüye ve rüya sahibinin başına gelecek musibete yormuşlardır. Rüyada kan görmek genellikle kötü yorumları olduğu gibi iyi yorumları da vardır. Rüya tabircileri rüyada kan görmenin zenginlik, şöhret, mülk, şöhrete yol açacağını da belirtmiştir. Rüyada kan görmek Diyanet tarafından pek açıklanmasa da genellikle kötü yorumlandığını, kişinin sıkıntılı günler yaşayacağını ve başına kötü bir musibet gelebileceği desteklenir.

RÜYADA KAN KUSMAK

Rüyada kan kusmak rüya tabircileri tarafından hasta bir kimse için iyileşmeye, genç olup sağlığı yerinde olanların ise uzun bir ömre sahip olacağına işaret etmektedir. Bazı yorumcular tarafından ise aile içinde herkesin dayanışma, birlik ve beraberlik içinde olacağına işaret eder. Rüyada ağızdan kan gelmesi ise rüya sahibinin yakınları tarafından duyacağı acı sözlere ve akıl almaz olaylara neden olacak dedikodulara, söylentilere bundan dolayı da kavga ve küslüklere yol açacağını işaret eder. Rüyada kan tükürmek de rüya sahibinin planladığı işlerinin sonunun iyi olmayacağına işaret eder. Kendini tükürürken görmesi ise haram mala bununla beraber haksız kazanca yöneleceğine delalet etmektedir.

RÜYADA KAN VERMEK

Rüyada kan vermek rüya sahibi için iyi günlerin habercisidir. Fakat bazı yorumcular bu durumu kötüye yorar. Bazı kötü düşünceli kişilerin rüya sahibinin canını sıkmayı, moralini bozmayı ve mutluluğunu gereksiz, saçma sapan sözlerle kaçırmaya çalışacağına delalet edeceğini söylerler. Rüya sahibinin hayatına giren bu kişilerin hayatta yaptıkları en iyi şeyin can sıkmak ve sıkıntı vermek olduğu söylenmektedir.

Genel olarak yapılan ve iyi olan yorum ise kan verdiğini gören kişi, belli kişilerin bir araya gelerek rüya sahibiyle iş birliği yapması sayesinde çok büyük bir musibetin üstesinden geleceklerini söyler.

RÜYADA KAN ALDIRMAK

Rüyada kan aldırmak ne iyi ne de kötü diyebileceğimiz bir olay değildir. Rüya sahibinin vücudundan kan alındığını görmesi bir eşyanın kendine emanet edileceğine yorulur. Bazı tabirciler ise rüya sahibinin evleneceğini söylemektedir. Vücuduna neşter vurulup kan alındığı görülüyorsa eğer bir kadının rüya sahibiyle evleneceğine ve evlendiği kadının rüya sahibinden yüklü miktarda para isteyeceğine delalet etmektedir. Neşter vurulmamış ise kadın rüya sahibiyle bir çıkar gözetmeden evlenir.

RÜYADA KAN İŞEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada kan işediğini görmek rüyayı gören kişi için kötü haberlere işaret eder. Rüyada kan işediğini görmek aile içinde değer gören bir kişinin vefat edeceğini gösterir. Rüya sahibi için sıkıntı veren belli başlı olayların art arta yaşanacağına da delalet etmektedir. Rüya sahibi bu süreç içerisinde yakınlarından ağzı alınmayacak çok kötü sözler duyabilir ve ruhsal dünyasını alt üst edecek gelişmeler de yaşayabilir. Bu olaylar rüya sahibini manevi olarak bir hayli yoracaktır hatta rüya sahibi kendi içine kapanacaktır.

RÜYADA ADET KANININ AKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada adet kanının aktığını görmek bu rüya sonunda çok büyük bir sırrın ortaya çıkacağına işaret edilir. Bu sırrın ortaya çıkışı rüya sahibini belli başlı çıkmazlara sokacaktır. Bununla beraber rüyada adet kanını görmek, rüya sahibinin hayır diyemediği alışkanlıklarına da işaret edebilir. Bazı yorumcular ise Rüyada adet kanının aktığını görmenin rüya sahibinin gerçek hayatta çok panik bir insan olduğunu ve etraftakilerin bu panikten huysuzlandığına delalet etmektedir.

RÜYADA BAŞKASININ ÜZERİNDE KAN GÖRMEK

Rüyada başkasının üzerinde kan görmek genel olarak haram işlere girme olarak yorumlanır. Rüya sahibi bir kötülük yapmışsa bu kötülükten dolayı suçu kendinde buluyorsa bu gördüğü kan o hissin dışa vurmuş halidir. Eğer çok fazla kan görülüyorsa rüya sahibinin en yakınlarından gelen yardımların bir anda kesileceğine delalet eder. Kan aktığını görüyor ise yaradan aktığını görmemek koşuluyla zengin ise fakir olmaya fakirse zengin olmaya doğru gideceğini işaret eder.

RÜYADA BURUNDAN KAN GELMESİ

Rüyada burnundan kan gelmesi rüya sahibi için çok hayırlı olaylar yaşayacağını gösterir. Rüyada burnundan kan geldiğinin görülmesi o kişinin hayatının devamında mutlu olacağını, yaşadığı sıkıntıların bir bir yok olacağına ve çektiği dertlerin unutulacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Fakat kan çok fazla geliyor ise rüya sahibi için şanssızlık olarak yorulur ve kişinin kısmetinin kapanacağı, başarılarının önünde bazı engellerle karşılaşacağı tabir edilir.

RÜYADA VAJİNADAN KAN GELDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada vajinadan kan geldiğini görmek, rüya sahibi için gerçek hayatından önemli adımlar atacağına işarettir. Rüyada vajinadan kan geldiğini görmek hatalardan dönmeye, kararlı adımlar atarak doğru yola varmaya, kötü şeylerden sıyrılıp iyi şeylere yönelmeye işaret etmektedir. Rüyada rahim kanaması görmek ise uzun bir süredir hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmak için çok emek sarf etseniz de gerçekleştiremediğinizden dolayı bazı rüya sahibinin bazı acılar çekeceğine yorulur.

ARKADAŞINA GÖNDER
RÜYADA KAN GÖRMEK - Rüyada kan kusmak, kan aldırmak ve kan kusmak neye işarettir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA