Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada acı çekmek ne anlama gelir?

Rüyada acı çekmek,

-Tam tersi şekilde tabir edilir ve çok hayırlı bir rüya olduğu şeklinde yorumlanır.

-Rüya sahibinin ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet eder.

-Rüyayı gören kişinin akan gözyaşının dineceği, geçmişte yaşadığı kötü günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı anlamına gelir.

-Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek; özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir.

-Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir. Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

-Rüyada baş ağrısı çektiğini gören kişi hatalı ve yanlış işler yapacak, kötü sözler edecek sonra da kendini zor durumda bırakacak demektir.

-Rüya sahibi bundan sonra pirincin taşını ayıklamakla uğraşıp, durumu telafi etmek zorunda kalacaktır diye tabir edilir.

-Bu rüya düşünmeden edilen sözlere ve atılan adımlara yorulur.

Rüyada Vücudunda Yara Görmek

-Rüyada vücudunda yara görmek rüya sahibinin yanlış yollara gireceği, din ve kitabı unutacağı, Allah katındaki yerinden vazgeçeceği, günaha girmekten korkmayacağı ve yalana dolana karışacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

-Rüyada ameliyat olmak, rüya sahibinin afiyette ve keyifte olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine,

-kesesinin her daim dolu kalacağına ve geçim sıkıntısına düşmeden rahat, kolay ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

BİZE ULAŞIN