Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Naftalin Görmek
Rüyada naftalin görmek, rüyayı gören kişiye geride kalmış kah iyi, kah kötü anıları çağrıştıracak olayların yaşanacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için geride kalmış olsa da her zaman karşısına çıkacak bazı gerçeklerin varlığına alamet eder.

Rüyada Naftalin Kokusu Duymak

Rüyayı gören kişinin dünlerinde kalan ama onu çok etkilediği için bilinçaltından hiç çıkmayacak, ne yapsa da yüreğinde ve beyninde kalacak bazı olaylara işaret eder ve bu olayların bazılarının ona mutluluk bazılarının da acı verdiği anlamına gelir.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyayı gören kişinin yaşamında çalkantılara, tartışmalara, bölünmelere, ayrılıklara ve tatsız durumlara neden olacak bir takım melanetli durumların yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibinin yasaklı, ayıplı ve kusurlu bir iş yapması nedeniyle toplumda küçük düşeceğine, yüzünün kızaracağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine rivayet edilir.
BİZE ULAŞIN