Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Zakkum Görmek
Rüyada zakkum çiçeği görmek, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu toplu kazanca, sıkıntıları aşarak ümit ettiği ganimete, sıkıntıyla gözlediği servete, bir kişiden yardım isteyerek özlediği rahata şeklinde tefsir edilebilir, Rüyanız olumsuz anlam olarak: zakkum çiçeği görmek, sıkıntılarının sonunda elde ettiği toplu paraya, çektiği zorlukların sonunda hak ettiği az olan kazancının artacağına, meşakkatle birlikte elde ettiği itibara, zorlukla kazandığı beceriye, manevi külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada zakkum çiçekleri görmek ailenizin giderek büyük bir aile olacağına ve işinizide büyütüp kocaman bir iş yerinizin olacağına işaret eder.

Rüyada farklı renklerde zakkum görmek evinize uzaktan gelecek bir misafirin geçici bir süreliğine evinize yerleşeceğine ve tekrar evine döneceğine işaret eder.

Rüyada zakkum yediğini görmek ailenizden bir kişiyi veya çevrenizdeki arkadaşlarından birini çok kıracağınıza ve onları üzeceğinize işaret eder.
BİZE ULAŞIN