Türkiye'nin en iyi haber sitesi

larınız yaza hazır mı?

nedeniyle pek çok kadın, estetik olmayan görünümden şikayetçi. Yaz aylarına geri sayım yaparken, larda oluşan varis kaynaklı olumsuz görüntüden kurtulmak ve sonuca ulaşmak için tedaviye şimdiden başlamak gerekiyor.

Giriş Tarihi: 12.3.2013 16:09 Güncelleme Tarihi: 12.3.2013 16:11

Op. Dr. Deniz Durak, yaz aylarında güzel lara kavuşmak için tedavi sürecine şimdiden başlamak gerektiğini belirtiyor. Çünkü varisler bacaklarda ağrı, şişlik, kaşıntı, deri hasarı gibi tıbbi şikayetlere neden olabildiği gibi, bu şikayetlerden bağımsız olarak tek başına kötü görüntüye yol açabilirler.

gerektirmeyen varislerde, estetik olmayan görüntüden kurtulmak mümkün. Ancak varis tedavisi (dermolazer veya cilde radyofrekans veya iğne tedavisi-skleroterapi) genellikle tek seansta son bulmaz, bu bir süreçtir.

Öncelikle muayene sonrası hangi tedavi seçeneğinin sizin için uygun olduğuna karar verilmeli ve kişiye özel bir tedavi planı çıkarılmalı. Varis tedavisinde sonuç alabilmek için en az 2-3 seans ve ara seanslar gerekebilir.

Bacaklarınızda varisler olmadan yaza merhaba demek için özellikle; İğne tedavisi-skleroterapi sonrası varis çorabı kullanımı gerekmesi, seans tekrarı, ara seanslar gibi sebeplerle tedaviye bahar döneminde başlamak gerekir.

Güzel ve pürüzsüz bacaklar için varislerinizden kurtulun, bu yaz dilediğiniz gibi giyinin!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bacaklarınız yaza hazır mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN