Baharı enerjik geçirmek için...

Giriş Tarihi: 13.4.2014
Yatak, yorgan ve yastığınızın size her zamankinden daha güzel görünmesi, gün içinde uyuklama isteği, işlerin gözünüzde büyümesi ve genel bir yorgunluk hali... Bahar geldi, doğa kıpırdanıyor ama siz halen karanlık kış günlerinin ağırlığını üzerinizde mi taşıyorsunuz? Üzülmeyin. Kendinizi şarj etmenizin, daha enerjik, mutlu ve pozitif hissetmenizin yolları var. Cosmopolitan dergisi, kendinizi daha canlı hissetmenizin yollarını araştırdı...
Hayatınızı çok yoğun bir tempoda yaşıyorsanız, çok güç olsa bile, bir mola alıp dinlenmeye çalışın. Eğer bu mümkün değilse, hiç değilse haftada birkaç saati kendinize ayırıp yoga ve meditasyon gibi kafanızı boşaltmanıza yarayacak tekniklerden yararlanın.
Boş zamanlarınızda rutin alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalışın. Sizi sıkan aktivitelerin yerine yeni şeyler koymaya çalışın.
Bilgisayar, tablet, telefon ve televizyonun ekranı önünde vakit geçirmekten kaçının.

MÜKEMMELLİKTEN VAZGEÇİN

Çoğu kadının yaptığı en büyük hatalardan biri; her zaman, her yerde ve her alanda mükemmel olmaya çalışmaktır. Bazen olayları akışına bırakmaktan korkmayın.
Enerjinizin her zaman zirvede olmasının sebeplerinden biri de sağlıklı ve dengeli beslenmek olduğunu unutmayın.
Monotonluğa düşmemek adına kendinize küçük kaçamaklar yapmak için fırsat tanıyıp kendinizi şımartın. Bu bir seyahat de olabilir, bir SPA merkezinden alınmış bir randevu da...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baharı enerjik geçirmek için...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN