Bizim için yoksunuz

"Üç yıldır 'ebedi dost' kavramının içini boşaltan G.Saray artık camiamız için 'yok' hükmünde. Bundan böyle kendileriyle hiçbir platformda ortak paydada buluşmayacağız..."

Giriş Tarihi: 7.5.2014
Fenerbahçe Kulübü, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yaşanan olayla ilgili sert açıklama yaptı. "Tarihi rezalet" başlıklı yazıda "Son üç yıldır attıkları her adım ile 'ebedi dost' kavramının içini boşaltan Galatasaray, bugün bulunduğu noktada 'ezeli rakip' tanımını da yok etmiş; kulübümüz ve camiamız için yok hükmüne gelmiştir. Galatasaray yöneticilerinin son terbiyesizliğini unutmayacak olmakla birlikte kendileri ile bir daha hiçbir platformda ortak paydada buluşmayacağımızı açıklarız" denildi. Türkiye Spor Yazarları Derneği ise Galatasaray ve Fenerbahçe'ye son zamanlarda birbirlerine takındıkları olumsuz tavrın yeniden bir barış ortamına dönmesi için çağrıda bulundu.

KASTEN ADAM YARALAMAKTAN İŞLEM YAPILDI
Mahmut Uslu'ya vurduğu iddia edilen G.Saray Divan Kurulu Üyesi Jerfi Fıratlı kendisini savundu. Fıratlı, "Mahmut Uslu küfür ediyordu. Ben de oraya gidip, 'Hadi canım anca gidersiniz' dedim ve yanağından makas almak için elimi uzattım. Ancak fotoğraf öyle çekilmiş ki, sanki yumruk atar gibi görülüyorum. Uslu'ya ettiği küfürler nedeni ile dava açacağım" dedi. Emniyet Müdürlüğü, Jerfi Fıratlı hakkında 'kasten adam yaralamak'tan işlem yapıldığını açıkladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizim için yoksunuz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN