Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Saygı duyulan Beşiktaş

"Hazırlık maçlarını kazanamadığımız için memnunum. Bu sonuçlar kendilerine çeki düzen vermeleri için faydalı olmuştur. 2. yarı herkesin saygı duyduğu bir Beşiktaş bekliyorum."

Giriş Tarihi: 13.1.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalya'dan İstanbul'a dönmeden önce dostlarıyla yemekte buluştu. Sadece Sabah'ın takip ettiği yemekte başkan Orman, takımın hedefleriyle ilgili net yorumlar yaptı:

GİDİŞATTAN ÇOK MEMNUNUM
"Ahmet Kavalcı 24 saat takımla ilgileniyor. Onun yorumları, bizim izlenimlerimiz; kampın çok iyi geçtiğinin göstergesi. Kolej takımı olma yolunda önemli adımlar atan bir görüntü var. Gidişattan memnunum."

MAÇLARI KAZANSAK ÜZÜLÜRDÜM!
"Antalya'daki hazırlık maçlarını kazansak, hatta farklı kazansak memnun olmazdım. Futbolcular, takımlar havaya girmeye müsaittir. Bu sonuçlar kendilerine çeki düzen vermeleri, ayaklarının yere basması anlamında faydalı olmuştur. Lig başladığında sahada savaşan, takım halinde mücadele eden bir takım göreceğimi düşünüyorum."

17 MAÇIN HEPSİ FİNAL NİTELİĞİNDE
"17 maç sonrasını düşünmek takıma ağır gelebilir. Bu herkesi yorar. İleriyi düşünmeden maç maç gitmek gerek. İkinci yarı herkesin saygı duyacağı bir Beşiktaş bekliyorum."

YABANCI OLACAK DİYE BİR ŞEY YOK
"Nene'yi çok istedik. Gelmeyi kabul etti ancak verdiğimiz rakama inmedi. 3 yıl için Beşiktaş'a 11, 12 milyon Euro'ya yakın bir yük binecekti. Arkadaşlar şartlara uygun başka isimler bakıyorlar. Yabancı olacak diye bir durum yok, belki yerli oyuncu alırız."

YEMEĞİN EV SAHİPLİĞİNİ ÇELİK YAPTI
Beşiktaş Kongre Üyesi ve başkan Fikret Orman'ın yakın arkadaşı Arif Çelik, yemeğin ev sahipliğini üstlendi, Orman'ı dostlarıyla buluşturdu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saygı duyulan Beşiktaş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN