Türkiye'nin en iyi haber sitesi

F.Bahçe'de kader günü 22 Ekim

Giriş Tarihi: 17.10.2013 10:54

F.Bahçe Yönetim kurulu, Aziz Yıldırım başkanlığında genel kurul öncesi 22 Ekim’de son kez toplanacak.

F.Bahçe yönetimi 29 Ağustos'ta seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldı. Sarı-Lacivertli camia o günden itibaren 2 Kasım'a kilitledi. Başkan Aziz Yıldırım'ın kongrede yeniden aday olup olmayacağı merak konusu oldu.

KONGRE ÖNCESİ SON TOPLANTI

Yıldırım, 29 Ağustos'tan itibaren adaylık konusunda ser verdi, sır vermedi. Ama seçime de artık 2 hafta gibi kısa bir süre kaldı. Yaşanan bu belirsizliğin ortadan kalkması adına ilk adım haftaya atılacak. Yönetim kurulu, Aziz Yıldırım başkanlığında genel kurul öncesi 22 Ekim'de son kez toplanacak.

RADİKAL DEĞİŞİM OLMAZ

Başkan Aziz Yıldırım, toplantıda çalışma arkadaşlarına bir teşekkür konuşması yapacak. Yıldırım'ın adaylığı gündeme gelecek. Ayrıca yeni dönemde kimlerle çalışıp, kimlerle çalışmayacağı da büyük ihtimalle konuşulacak. Yıldırım'ın aday olursa yönetimdeki isimlerde köklü bir değişiklik yapması beklenmiyor.

ABDULLAH ABİ ARTIK ÇEKİLİYOR

Sarı-Lacivertli camianın "Abdullah Abisi" Abdullah Kiğılı, yeni dönemde yönetime girmeyeceğini açıkladı. Genel Sekreter Talat Yılmaz doğal olarak listede yer almıyor. Yıldırım, 15 yıllık başkanlık dönemindeki yol arkadaşlarıyla çalışmaya devam edecek. Basketbol Şubesi'ne bakan Semih Özsoy uzun süredir toplantılarda yok. Özsoy'un da Yıldırım'ın yeni yönetimine girmesi beklenmiyor.

BAŞKANVEKİLİ KİM?

Camianın sevilen ismi Abdullah Kiğılı'nın yeni yönetimde yer almayacağını açıklamasının ardından F.Bahçe'de gözler yeni başkanvekilinin kim olacağına çevrildi. Yıldırım'ın aday olması halinde Ali Koç'u F.Bahçe'de başkanvekili olarak görmek istediği bildirildi.

F.BAHÇE ÖLÜMSÜZLEŞİYOR

F.Bahçe'nin kongresi öncesi son kez yönetim kurulu toplantısı yapacağı salı günü, çok ilginç bir de faaliyete daha sahne olacak. Başta Aziz Yıldırım başkanlığındaki yönetim kurulu olmak üzere F.Bahçe ailesinin bütün bireylerinin fotoğrafları çekilecek. Fotoğraf çekimine futbol takımının yanı sıra amatör şubelerin sporcu ve kaptanları da katılacak. Bu fotoğraflar, faaliyet raporu kitapçığında yer alacak.

GÖZLER BAYRAMLAŞMADA

F.Bahçe'de geleneksel bayramlaşma töreni, yarın yapılacak. Faruk Ilgaz Tesisleri'nde 10.30-13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek bayramlaşma törenine yöneticiler, Yüksek Divan Kurulu ve kongre üyeleri katılacak. Başkan Aziz Yıldırım'ın da bayramlaşma törenine gitmesi bekleniyor. Uzun süredir bir araya gelmeyen Başkan Yıldırım ile Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, bayramlaşmada yüz yüze gelebilir.

TALAT YILMAZ GELİR Mİ?

F.Bahçe'nin son yönetim kurulu toplantısına Genel Sekreter Talat Yılmaz'ın katılıp katılmayacağı merak konusu. Yılmaz, uzun süredir yönetim toplantılarına katılmıyordu. Yılmaz, hafta sonu bu durumun nedenlerini şöyle sıralamıştı: "Ben kendimi geri çektim. Dereağzı Tesisleri'nde tuvalet yok bir şey yok. Ortaya güzel bir şey çıkarttım, TFF'den 300 bin TL para aldım.

1 liralık işi 3 liraya yapan adamlar pis adamlar, iğrenç adamlar, 'Talat Yılmaz burada suistimal yaptı 1.5 milyon TL para harcadı diye laf çıkarttılar. Benim boğazımdan haram para geçmedi. Aziz Yıldırım 'Satın alma müdürüne telefon açıp 1.5 milyon TL para sarf etmişsiniz' diyor. Yani ben yolsuzluk yapmışım."

Akşam
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'de kader günü 22 Ekim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN