M.Ali Aydınlar'ın 1500 oyu garanti!

Fenerbahçe'nin 3 Kasım'daki olağanüstü kongresi öncesi, Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı'nın Mehmet Ali Aydınlar'ı destekleyeceği öğrenildi.

Giriş Tarihi: 28.10.2013 10:01
Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı, 1500 kişilik üyesi ile Aydınlar'ı destekleme kararı aldı. 800'e yakın üyesi olan 1907 Derneği üyelerinin bir bölümünün de Mehmet Ali Aydınlar'a oy atacağı öğrenildi

Fenerbahçe'de 2-3 Kasım tarihlerinde yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesi kulisler iyice kızışırken, başkanlığa adaylığını koyan Mehmet Ali Aydınlar'ın etrafında birleşen isim ve gruplar da öne çıkmaya başladı.

ÜYELER SERBEST BIRAKILDI
Başkanlığını, Aziz Yıldırım'a yaptığı sert muhalefetle tanınan Aziz Yılmaz'ın yaptığı Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Derneği, tüm üyeleri ile genel kurulda Aydınlar'a destek verme kararı aldı. Aziz Yıldırım'ın eski kurmaylarından Ali Koç'un başkanlığını yürüttüğü 1907 Derneği'nden de Mehmet Ali Aydınlar'a büyük destek geleceği kongre kulislerde en çok konuşulan konulardan biri. Derneğin, seçim öncesi üyelerini serbest bıraktığı, dernek üyelerinden bir kısmının 3 Kasım günü Mehmet Ali Aydınlar'a oy atacağı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
M.Ali Aydınlar'ın 1500 oyu garanti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN