Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orman: Beşiktaş için en temel amacımız...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş tarihine yeni şampiyonluklar eklemek ve kalıcı eserler bırakmanın en temel amaçları olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 2.2.2014 15:22
Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin şubat sayısında yer alan yazısında, taraftarlara ve siyah-beyazlı camiaya seslendi.

Beşiktaş'ı üstün kılan en büyük özelliğin, sahip oldukları kültür ve yaşattıkları değerler olduğunu ifade eden başkan Orman, şunları kaydetti:

"Bizler emeğe saygı duyan, dürüstlüğü ve hak etmeyi öne çıkaran bir geleneğe sahibiz. Bizim mazimizde tartışmalı başarılar veya şampiyonluklar yerine, herkesin takdir ettiği haklı başarılar, efsaneleşmiş şampiyonluklar vardır. Bu nedenle Beşiktaşlılık, başı dik durmanın verdiği haklı bir gururu temsil eder. Bu haklı gurura ve Beşiktaş tarihine yeni şampiyonluklar eklemek, kalıcı eserler bırakmak en temel amacımızdır. Hedeflerimize ulaşmak için özellikle sizlerden isteğim, birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüze ve takımlarımıza destek olmanızdır. Bu amaçla, yönetim olarak, her türlü yeni atılımı yapmaya devam edeceğimizden de kimsenin şüphesi olmamalıdır."

Fikret Orman, yönetime geldikleri günden beri kulübün gelirlerini artırmak, takımların gücüne güç katmak için sponsorluk çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, "Sponsorluklarla daha kuvvetlenen kurumsal olarak itibarını yükselten Beşiktaş'ın şampiyonluklar yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

Başkan Orman, adidas, Koç Topluluğu şirketleri ve Bahçeşehir Koleji ile imzaladıkları sponsorluk anlaşmalarıyla ilgili bilgiler verdiği yazısını, "Beşiktaş için hedeflerimiz, hayallerimiz bitmez. Kulübümüze hizmet etmekten başka beklentisi olmayan bizlerin tek isteği, Beşiktaş'ın aydınlık yarınlarıdır. Siz büyük Beşiktaşlıların desteği ile kulübümüz hedeflerine, çok daha güzel günlere ulaşacaktır. Şanlı tarihimize yeni başarılarımızı sizlerle birlikte yazacağız" diyerek bitirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orman: Beşiktaş için en temel amacımız...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN