Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakanımızın iyiliği çok oldu

Giriş Tarihi: 18.3.2014

"Stadın yapılması aşamasında Başbakanımızın çok büyük desteğini gördük. Sayın Erdoğan'ın desteği olmasaydı bu süreç mümkün değildi"

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği bir etkinliğe katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın inşa sürecine ve geleceğine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. Orman, "Stadın yapım aşamasında Başbakanımızın çok büyük desteğini gördük. Onun desteği olmasaydı bu süreç mümkün değildi. Bu stadı Türk gençliğine ve Türk sporuna tesis olarak yapıyoruz" dedi.

'30 AĞUSTOS'A YETİŞİR'

Orman, süren inşaat çalışmaları hakkında da, "Nisan sonunda kapalı tribün bitecek. Mayıs sonunda eski açık tarafının kaba inşaatı bitecek. Haziran sonunda da yeni açık tarafının kaba inşaatı biter. Temmuz'un 10'u gibi çim sahayı sermeye başlayacağız. Allah'ın izniyle 30 Ağustos'a yetiştireceğiz" açıklamasını yaptı.

UİLENBERG'İN RİZE'DE NE İŞİ VAR!
Fikret Orman, üst üste gelen hakem hatalarına ise sert tepki gösterdi. Siyah-beyazlı takım üzerinde oyunlar oynandığını söyleyen Orman, "Galatasaray maçında başlayan oyunlar sürüyor. Rize'de de bizi lime lime doğradılar. Hakkımız teslim edilip, bu işlere 'dur' denilmeli. Genç bir hakem Rizespor maçına niye verildi? Onun test edilmesi için neden Rizespor maçı seçildi de İstanbul'da bizim taraftarımızın önünde olmadı? Hiç bir yerde görmediğimiz hakem hocası ve TFF'yi eğiten Jaap Uilenberg'in Rize'de ne işi vardı? Hakemler ve MHK beni bağırttırmak için gayret ediyor. Sabrım kalmadı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakanımızın iyiliği çok oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN