Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek yetkili benim isterse gidebilir

"Mancini'nin fikrini 15 Haziran'a kadar değiştirme hakkı var. Yabancı kısıtlamasını biliyor. 'B' ve 'C' planlarımız elimizde."

Giriş Tarihi: 5.6.2014
GS TV'de katıldığı 'Aslan Meclisi' programında sarıkırmızılı gündeme ilişkin merak edilenlere yanıt veren Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Mancini hakkında yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti:
* Eğer bir sistemi bozuyorsam çok zorlanmışım demektir (Terim'i gönderme kararına atıfta bulunuyor). Bunun egolarla, parayla alakası yok. Parayı da buluruz, egoyu da yeneriz.
* Ergin Ataman'ın Basketbol Milli Takımı'nın başına geçmesi önemli değil, Galatasaray'ın sisteminin yürümesi önemli.
* Mancini'nin 15 Haziran'a kadar fikrini değiştirme hakkı var. Yabancı kısıtlamasını, oyuncu sınırlarımızı biliyor. Transferde tek yetkili benim. Tamam mı devam mı kararı onun. Giderse 'B' ve 'C' planlarımız elimizde.

TRABZON'U KIRAMAYIZ!

"Olcan Adın kadromuzda görmek istediğimiz bir oyuncu ancak Trabzonspor 'satmayacağını' söylüyor. Bütün kulüpler ile iyi ilişkiler kurmaya çalışıyorum. Bu anlamda Trabzonspor ile önemli adımlar attık. Trabzonspor yönetiminin, uzatılan eli dostça sıkan bir yönetim olduğunu gördüm. Trabzonspor'un arkasından dolanarak oyuncusunu zorlamak niyetinde değilim. Oyunculardan önce kulüplerle anlaşma taraftarıyız."

YA RHODOLFO YA EŞDEĞERİ
"Önceliğimiz yabancı bir stoper ve iki yerli kanat oyuncusu. Mancini stoper için 'İlla Rhodolfo' demiyor. Ona eşdeğer bir oyuncu da olabilir. Astori ile birlikte iki oyuncu daha Rhodolfo'nun alternatifi olarak listemizde. Bana kalsa iyi bir yabancı santrfor isterim ancak yabancı fazlamız var. Bu oyuncuları başka takımlara plase etmemiz gerekiyor. Türkiye'nin en geniş kadrosu bizde."MANCİNİ İSTERSE GÖKHAN OLUR
"Hocamız istediği takdirde Gökhan Töre'ye teklif götürürüz. Gökhan ile öncelik Beşiktaş'ın olduğu için henüz temasa geçmedik ancak artık bonservisini elinde bulunduran kulübe angaje oldu. Turgut Doğan Şahin de beğendiğimiz bir oyuncu. Semih Kaya ile de iki gün içinde sözleşme yenileyeceğiz."

"FEDERASYON ARTIK BİZDEN OY ALAMAZ"
G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Futbol Federasyonu'nun uygulamalarına ilişkin bir soru üzerine ise sitemkar konuştu: "Federasyon hakkındaki izlenimim negatif. Biz TFF'nin devamı yönünde oy kullanmayacağız çünkü TFF'den bugüne kadar gördüğümüz her davranış Galatasaray'a karşıydı. Federasyon, üç sene önce şike soruşturmasında 15-20 puan kesse ne olacaktı ki? Ama Federasyon bunu yarına attı ve sorun giderek büyüdü."

'MARİO BALOTELLİ HOCAYA TAKILDI'
"Balotelli çok beğendiğim bir oyuncu ancak Mancini Galatasaray'ın oyun sisteminde yeri olmadığını söyledi."

'TAMAM MI DEVAM MI...'
"Türkiye'de oyuncu sınırlaması var. Mancini'nin ise kariyer planları var. Tamam mı devam mı kararı ona ait."

'MEVLÜT İÇİN İMZALAR YAKIN'
"Hem Mevlüt hem de kulübü ile ön görüşme yaptık ve teklifimizi ilettik. Görüşmeler müspet yönde ilerliyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek yetkili benim isterse gidebilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN