Türkiye'nin en iyi haber sitesi

F.Bahçe'nin itibarını düşürdün

Giriş Tarihi: 13.6.2014
Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yaptığı açıklamalar nedeniyle cevap verdi. Kulübün sitesinden yapılan açıklamada, "Türk spor tarihinde, kişisel çıkarları için, camialar arasındaki barış ve kardeşliğe en çok zarar veren kişi olarak anılacak bir kulüp başkanının değerlendirmesini kamuoyunun sağduyusuna bırakıyoruz. G.Saray camiası olarak, daha önce yaptığımız açıklamalarda söz konusu kişiyi muhatap olarak almayacağımızın ve asırlık G.Saray - F.Bahçe dostluğunu bu kişinin hezeyanlarının bozmasına izin vermeyeceğimizin altını çizmiştik."

AHLAKA AYKIRI...
"Kişisel hırsları ve yanlışlarıyla F.Bahçe'yi ve Türk sporunu büyük bir çıkmazın içine sürükleyen ve itibarına gölge düşüren bu kişinin, basın toplantısında sergilediği tavırlar, yaşananlardan ders almadığını göstermiştir. Spor ahlakına ve hukuka aykırı eylemleriyle, ne yazık ki, en çok kendi kulübüne ve Fenerbahçe camiasına zarar vermiş bir kişinin, bir basketbol maçını bahane ederek sözde adalet arayışında olması, trajikomiktir."

DAVA AÇACAĞIZ!..
"Basketbol sporunu yönetenlerin, böyle ucuz oyunlara prim vermeyeceğine ve baskılara boyun eğmeyeceğine inanıyoruz. Yasal yollardan gerekli girişimlerde bulunacağımızın bilinmesini istiyoruz. Türkiye'nin karşı karşıya bulunduğu ve tüm ulusumuzu kaygılandıran gelişmelerin yaşandığı bir dönemde, ezeli rakipler arasındaki rekabetin bizleri ayrıştıran bir unsur haline dönüşmesine Galatasaray camiası izin vermeyecektir" denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'nin itibarını düşürdün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN