Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sana ne!

Serdal Adalı'nın şike sürecinde kullanıldığını ileri süren Fenerbahçe Başkanı'na, konunun muhatabından yanıt geldi: Beşiktaş'tan ona ne? İşine baksın. Bana, Fikret'e, Yıldırım'a vurmaya çalışıyor. Bunlar deli saçması

Giriş Tarihi: 19.11.2014
Sana ne!
Beşiktaş'ın eski asbaşkanı Serdal Adalı, 360 TV'de yayınlanan 'Telegol' programında Aziz Yıldırım'a ağır eleştirilerde bulundu. İşte Adalı'ya yöneltilen sorular ve cevapları:
Aziz Yıldırım'ın basın toplantısı için neler söyleyeceksiniz? "
Ne diyeyim... Ne yapmak istediği az çok biliniyor. Ya sana ne, sana ne? Sana ne ya...

BENİ SAVUNMAK....

Beşiktaş Kulübü, bu davada Serdal Adalı'yı yalnız bıraktı mı?
Ya Aziz'e ne yani? Ne alakası var? Yani dönüyor, dönüyor... Sonra beni savunmak...

Beşiktaş maçında şike var mıydı?
Bir şey diyeceğim, olmayacak... Demeyeceğim, yine olmayacak. Şimdi topa girmeyeyim diyorum. Anlamıyorum yani Yıldırım niye bu kadar üstüne düşüyor bu işin? Anlam veremiyorum.

Aziz Yıldırım 'Konuşacağım, ortalık yıkılacak' diyor.
Böyle bir şey var mı yani? Mahkeme mi var? Delil sunuyorsun delil almıyorlar, şahit dinlemiyorlar. İnşallah bu sefer adil bir yargılama olur. Tabi herkes aklanacak. Eminim. Aziz Yıldırım'ın da ikide bir konuyu açmasına bir anlam veremiyorum. Yani Beşiktaş'tan ona ne, işine baksın.

F.BAHÇE AKLANACAK

Daha önce gündeminde Galatasaray vardı. Şimdi Futbol Federasyonu ve Beşiktaş...
Anlamadım vallahi. Bana vurmaya çalışıyor. Fikret'e (Orman), Yıldırım'a (Demirören)... Deli saçması bana göre.

Aziz Yıldırım aklanacak mı?
Ben de onların aklanacağına inanıyorum.
Fenerbahçe'nin... Ama döndürüp Beşiktaş diyor. Sana ne yani... Yargılama bittiği zaman her şey ortaya çıkacak. Yeter ki adil olsun.

NE DEMİŞLERDİ?

AZİZ YILDIRIM
"Beşiktaş'ın şike olayı... Serdal Adalı'yı attılar aslanların önüne, bu işten kendilerini sıyırdılar. Buradan kendisine selam söylüyorum. O da iyi dayanıyor. Başkanın bilgisi olmadan bu işler olmaz. Adalı'yı da bizimle birlikte yargıladılar, inşallah beraat edecek. Onun arkadaşları ve dostları, onu yalnız bıraktılar. Beşiktaş, İBB maçı nedeniyle bu işin içinde. Beşiktaş yendi ve kupa şampiyonu oldu. Bu kupayı ne yaptılar? Bu kupa nerede? Beşiktaş ve İBB'nin o dönem başkanları şike yaptılar mı? Bunu kamuoyuna anlatsınlar..."

FİKRET ORMAN
"Şanı, şerefi olan çok büyük bir camiayız. Kimse bizi, şike ve şaibenin içine sokamaz. Daha önce de birçok kez dile getirdik, Beşiktaş, bu konuda konu mankeni yapılmak isteniyor. Ancak kesinlikle buna izin vermeyeceğiz. Kulübümüzün eski asbaşkanı Serdal Adalı'nın bir tane bile tapesi yoktur. Kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Bu tür söylemler tamamen asılsızdır. Onu, UEFA nezdinde savunan ben ve arkadaşlarımdır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sana ne!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN