Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'İkisini de yürütür'

Suat Kılıç-Gençlik ve Spor Bakanı "Fatih Terim, içerde, dışarda ve milli takım düzeyinde rüştünü ıspat etmiş bir isimdir. Milli takımın önünde dünya kupası elemelerine yönelik iki maç kaldı. Ondan sonraki süreçte milli takımın kurgusu zaten teknik düzeyde, teorik bir kurgu olacak. Yeni bir milli takım için ofis çalışmaları olacak. Dolayısıyla ikisi takımı beraber yürütülebilir."

'Kararı kendi versin'
Şükrü ergün- G.Saray Basın Sözcüsü
"Başkan Ünal Aysal bana 'milli konu varsa gerisi teferruattır' dedi. Hocanın kararına saygı duyacağız. Fatih Terim hocamız ne karar verirse biz destek oluruz. Böyle milli bir davada Galatasaray'ın söyleyeceği çok şey olmaz. Konu milli takım olduğuna göre Galatasaray yönetimi olarak bize düşen hocanın kararını desteklemektir olay bu kadar net."

'TFF için beceriksizlik'
Faruk Süren - G.Saray Eski Başkanı
"Federasyo nun sezon başladıktan sonra teknik direktörümüze böyle bir teklifte bulunması etik değil. Bunun milli menfaatlerle de alakası yok. Böyle bir teklifi çok abes buluyorum ve federasyon adına da beceriksizlik olarak değerlendiriyorum."

'Oyuna gelmesin!'
Turgay Kıran- G.Saray Eski Yöneticisi
"G.saray , üç kulvarda da mücadele ediyor ve son iki sezondur futbol takımının başarıları ortada. Tek bir teknik direktör Fatih Terim mi kaldı, neden Ahmet değil Mehmet değil Terim? TFF basbayağı, başkalarının da yardımıyla G.Saray'ın önünü kesmek istiyor. G.Saray oyuna gelmemeli. Kurumsallıktan bahseden Aysal, bu işe dur demeli.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
'İkisini de yürütür'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN