Aslan'da dananın kuyruğu kopuyor

Başkan Ünal Aysal, İtalyan teknik adama, "Galatasaray'ın bu sezonki mali durumu bu, çok maliyetli transfer yapamayız" diyecek. Mancini mırın kırın ederse yollar hemen ayrılacak

Galatasaray'da yarın çok kritik bir yönetim kurulu toplantısı yapılacak. Bugün İstanbul'a gelmesi beklenen Mancini, yönetim toplantısına katılacak. Başkan Ünal Aysal, İtalyan teknik adamla yola devam edip etmeyeceklerinin kararını bu toplantıda verecek. Ünal Aysal'ın geçen haftaki, "Mancini bizim yabancı kısıtlamamızı biliyor. Kendisinin de bir takım hedefleri var. Tamam mı devam mı kendisinin kararı. Mancini'nin 15 Haziran'a kadar fikir değiştirme hakkı var" sözleri büyük yankı yaratmıştı. İşte yarın yapılacak toplantıda iki taraf da gelecek sezona dair fikirlerini ortaya koyacak. Özellikle başkan Aysal, Mancini'ye şunu diyecek: "Hocam kadro bu, bütçemiz bu.. Şimdiden açık açık konuşalım. Daha sonra neden böyle oldu diye bir tartışma çıkmasın.."

AYSAL: İKİ TARAF DA KARAR VEREBİLİR

Konuyla ilgili olarak Aysal, SABAH'a şunları söyledi: "Mancini ile konuşacağız. Hem hocamızın hem bizim devam edip etmeme kararımız olabilir. Karara göre stratejimiz belli olacak. Şu ana kadar hocamız bize olumsuz bir şey söylemedi. " Başkan tartışma konusu olan vergi affı için de, "Bu konuda G.Saray sanki tek borçlu kulüp ve vergisini ödemeyen kulüp olarak gösteriliyor. Bizim af çıksın diye bir söylemimiz yok. Mevcut borçlar için de uzlaşma görüşmelerimiz sürüyor" yorumunu yaptı. Aysal, parasını alamadığı FIFA'ya şikayet eden Hajrovic için ise, "O transferi benim üstüme yıkmaya çalışıyorlar. Oysa Hajrovic, Mancini'nin en çok istediği isimlerden biriydi" dedi.

HAJROVİC BREMEN'E
Alacaklarını gerekçe göstererek Galatasaray Kulübü'nü FIFA'ya şikayet eden İzet Hajrovic ile yollar ayrılıyor. Sarı-kırmızılı yönetim Werder Bremen'in yakından ilgilendiği Boşnak futbolcuyu satın alma opsiyonuyla Alman kulübüne kiralamayı kabul etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aslan'da dananın kuyruğu kopuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN