Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AirTies TV Connect Fuarı’na çıkarma yapacak

AirTies; sektör devlerini Londra’da bir araya getiren 10.TV Connect Fuarı’nda, 11ac teknolojisine sahip dünyanın en hızlı kablosuz video erişim noktası ve dünyanın en küçük kablosuz ağ genişletici olarak yeni ürünlerini tanıtacak.

Giriş Tarihi: 17.3.2014 15:49
AirTies ayrıca, inovasyon, mükemmellik ve başarıların ödüllendirildiği "TV Connect Industry Awards"da, patentli teknolojisi AirTies Mesh ile "En İyi Destekleyici Teknoloji" kategorisinde finale kaldı. Ödüller, sektör devlerini Londra'da bir araya getiren 10.TVConnect Fuarı'nda 19 Mart'ta sahiplerini bulacak.

AirTies, dünyanın en hızlı kablosuz video erişim teknolojisi 11 ac'ye sahip yeni ürün ailesiyle 10. TV Connect Fuarı'nda Türkiye'yi temsil edecek. AirTies, erişim hızını 1,7Gbit'e çıkartacak yeni ürün ailesiyle hız deneyiminde devrim yaratacak. Ürünlerin sahip olduğu yeni tasarımı ile, 10cmx10cm boyutlarındaki ürünler pazarın en ufak ve en şık tasarım özelliklerine sahip.

Geleceğin teknolojilerinin tanıtıldığı TV Connect fuarı, 83 ülkeden 7500'i aşkın sektör çalışanını 18-20 Mart 2014 tarihlerinde Londra'da buluşturuyor. Fuara dünyanın önde gelen OTT, telekomünikasyon ve kablolu iletişim şirketleri ile yayıncı, içerik ve çözüm sağlayıcı şirketler katılıyor.

AirTies'ın kurucusu Bülent Çelebi konuyla ilgili şunları söyledi:

"AirTies olarak kuruluşumuzun 10.yılını kutluyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana dünyanın önemli telekom operatörlerine ve servis sağlayıcılarına ürün ve teknoloji temin eden bir şirket konumuna geldik. Bizi rekabette farklılaştıran en önemli avantajımız yeni teknolojileri ürünleştirmekteki hızımız. Pazarın ihtiyacına yönelik, müşterilerimize beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunabilmenin yolu ise 100'den fazla Türk mühendisinden oluşan Ar-Ge ekibimizden geçiyor. Yaptığımız yatırımların sonucunda Ar-Ge merkezimiz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2012 Performans Endeksi Değerlendirmesi'nde sektör bazında 'En Başarılı Ar-Ge Merkezi' seçildi.

Geliştirdiğimiz inovatif teknolojiler sayesinde müşterilerimize benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmayı ön planda tutuyoruz. Patentli teknolojimiz AirTies Mesh ile, kullanıcıların ev içi kablosuz ağ deneyimlerinde oyunun kurallarını tamamen değiştiren bir yaklaşım geliştirdik. Bu teknolojimiz sadece son kullanıcı tarafında hissedilen bir performans artışı yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda servis sağlayıcı şirketler için de bir rekabet avantajı yaratıyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AirTies TV Connect Fuarı’na çıkarma yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN