Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Apple Zorlu Center'da randevu listesi doldu

Apple'ın Mağazalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Cano, Türkiye'deki Apple müşterilerinin eğitim almak için online randevu takvimini bir günde doldurduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 4.4.2014
Apple, dünya genelindeki 424'üncü mağazasını İstanbul Zorlu Center'da yarın açıyor. Apple Mağazalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Cano, dünyada en çok camın kullanıldığı Apple Store'un Zorlu Center'da olduğunu söyledi. Açılış öncesinde basın mensuplarıyla biraraya gelen Cano, "İstanbul iki kıtayı buluşturan, teknolojiye tutkun heyecanlı insanların yaşadığı bir şehir. Biz de bu şehirde 424'üncü mağazamızı açmaktan dolayı çok mutluyuz. Mağazadan eğitim hizmeti almak için web sitesinden randevu alınıyor. İlk haftanın randevuları geçtiğimiz hafta cuma günü doldu" diye konuştu.

KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN DENEYİMİ

Apple Store'da ücretsiz workshop ve eğitimler de verileceğini belirten Cano, "Apple ile bir müşterinin ilişkisi ürün satın aldığında başlar. Ürünü kutuyla alıp çıkmazsınız. Ürünün ücretsiz kurulumu ve kişiye özel değişiklikleri yapılır. Yani kutuyla aldığınız ürün, kişiye özele dönüştükten sonra mağazadan çıkar" dedi. Mağazada ücretsiz eğitimler ve seminerlerle tüketicilerin ürünleri kullanmalarına ve tanımalarına yardımcı olduklarını kaydeden Cano şöyle konuştu: "iTunes, AppStore gibi hizmetlere ulaşmak için yine bu ürünler ilk giriş kapısıdır. Ayrıca dünyanın başka noktalarındaki Apple Store'da çalışan deneyimli 20 Türk yönetici de bize destek vermek üzere Türkiye'ye geldi. Buradaki mağaza müdürümüz Meltem Güner olacak."

BULUŞMA NOKTASI OLACAK

Cano, Zorlu Center'a gelen herkesin Apple ürünlerini deneyimleyip ücretsiz kablosuz internet hizmetinden faydalanabileceğini söyledi. Cano, "Zorlu Center'daki mağazamızın ücretsiz internetle de birlikte müşterilerimizin buluşma noktası haline geleceğini düşünüyoruz. Mağazamızın yöneticisi arkadaşımız da bir yıl boyunca eğitim aldı" diye konuştu.

4 BİN 500 KİŞİYE TİŞÖRT 23 NİSAN'DA EĞİTİM
Açılış günü yüzlerce kişinin mağazaya girmek için bekleyeceğini umduklarını ifade eden Cano, "Mağazamızı ziyaret eden ilk 4 bin 500 kişiye o güne özel tişörtlerimizden hediye edeceğiz" dedi. 23 Nisan'da da çocuklara özel sürprizleri olacağını ifade eden Cano, o gün tüm çocuklara Apple ürünlerinin eğitimlerini ücretsiz vereceklerini açıkladı. Zorlu Center'da mağaza sahipleri ve alışveriş merkezinin taksicileri de Apple'ın müşteri sayılarını artıracağını düşünüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Apple Zorlu Center'da randevu listesi doldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN