Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu görüntülere sakın tıklamayın!

Giriş Tarihi: 6.5.2014 15:07 Güncelleme Tarihi: 6.5.2014 15:17

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Fasolu'nun basın toplantısından bir görsel ile yayılan virüse dikkat!

Son günlerde Facebook'ta yeni bir virüs salgını başladı. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Fasolu'nun basın toplantısından bir görsel ile yayılan virüse dikkat!

Facebook 'ta son iki gündür sürekli görülen bir paylaşım var. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Faso Dışişleri Bakanı'nın ortak basın toplantısına ait video görseline tıklayanlar otomatik olarak hem videoyu beğenmiş oluyor hem de arkadaşlarıyla bunu paylaşıyor. Kullanıcının bigisi dışında gelişen bu salgın hızla yayılıyor.

Davutoğlu ve Burkina Faso Dışişleri Bakanı Djibrill Yipene Bassole'nin bir arada olduğu basın toplantısında ansızın bayılan ve Davutoğlu'nun müdahalesiyle yere düşmekten kurtulan Bassole'nin bu görüntüleri uzun zaman konuşulmuştu. Aradan geçen bir yılın ardından ise bu görüntüler yeni bir içerikmiş gibi Facebook'ta hızla yayılan bir virüse döndü.

Virüsün en dikkat çekisi kısımlarından biri de Arapça olması. Bu virüsten korunmak için bu içerik ile karşılatığınızda görsele tıklamamanız ve arkadaşlarınızı da uyarmanız gerekiyor.

İŞTE FACEBOOK'TA PAYLAŞILAN O VİRÜS

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu görüntülere sakın tıklamayın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN