Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Instagram fotolarınız buzdolabında!

Giriş Tarihi: 18.9.2014 13:56
İnternet kullanıcılarının kendilerinin ve Instagram'da takip ettikleri arkadaşlarının fotoğraflarından, buzdolabı magnetleri yaratılıyor. Bu amaçla kurulan instamagnetci.com adlı internet sitesi, kullanıcılarının sanal ortamda kapalı kalan anılarını gerçek hayata taşıyor.

Londra merkezli Voltur Limited'in geliştirdiği instamagnetci.com'un yetklileri, uzun süredir üzerinde çalıştıkları bu projeyi ilk olarak Türkiye üzerinde denemek istedikleri belirttiler. Firma direktörü Jennifer Turantekin, kısa bir süre içinde sitenin yabancı dil versiyonunun da açılarak tüm dünya üzerinden sipariş verilebilir bir hale geleceğini söyledi. Site üzerinden şimdilik buzdolabı magnetlerinin sipariş edildiğini dile getiren Turantekin, kısa bir süre sonra çok daha farklı ürünlerin de sisteme ekleneceği bildirdi.

Peki bu sistem nasıl çalışıyor? İşte instamagnetci.com'dan yapılan açıklama:

"Instamagnetçi, Instagram hesabınıza yüklediğiniz veya takip ettiğiniz arkadaşlarınızın yüklediği fotoğraflardan yapacağınız seçimler doğrultusunda, sık ve şirin mıknatıslar üreten bir baskı hizmetidir. Her bir mıknatıs siparişiniz, 9 adet 5cm * 5cm boyutunda resimlerinizden oluşur. 9 fotoğrafı içeren 15cm * 15cm boyutundaki İnstamagnet'inizi bir arada saklayabilir veya her birini tek tek buz dolabınızı süslemek için kullanabilirsiniz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram fotolarınız buzdolabında!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN