Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 duyuruldu! Yeni sürümünün özellikleri nedir?

bugün, yeni ve sadeleştirilmiş 4'ü duyurdu. Tasarımının sadeliği, mesajlaşma ve bağlantı kurma odaklı özellikleriyle öne çıkan Messenger 4, önümüzdeki haftalarda tüm dünyada kademeli olarak kullanıma sunulacak.

Giriş Tarihi: 24.10.2018 11:59
Facebook Messenger 4 duyuruldu! Yeni Messenger sürümünün özellikleri nedir?

Sosyal medya devi 4'ü resmen ortaya çıkardı. Yeni Messenger daha fazla özelliği içeriğinde barındırıyor. İşte 'un açıklamasına göre Messenger 4'ün özellikleri şu şekilde:

DAHA KOLAY KULLANIM

Messenger'ın şu anda var olan dokuz sekmesini üç sekmeye indirecek olan Facebook, tüm konuşmaları Sohbetler sekmesinin en önemli yerinde konumlandıracak. Her gün resim ve video paylaşan yüz milyonlarca insan için, Messenger 4'ün en üstünde Kamera gibi görsel iletişim özellikleri yer alacak. Ayrıca, insanlar Messenger 4'ün Kişiler sekmesine tıkladıklarında arkadaşlarını bulabilecek, insanların hikayelerini izleyebilecek ve çevrimiçi olan herkesi görebilecek. Keşfet sekmesiyle ise son tekliflerden haberdar olmak adına işletmelere bağlanabilecek, Instant Games'de oyun oynayabilecek, bir sonraki seyahatlerini ayarlayabilecek, haberleri takip edebilecek ve bunun gibi birçok şeyi yapabilecekler.

ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook Messenger 4 duyuruldu! Yeni Messenger sürümünün özellikleri nedir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN