Güney Afrika'da alternatif safari turu

Sömestr döneminde 8 gece 9 günlük Güney Afrika turu farklı bir alternatif oluşturuyor. Bin 799 eurodan başlayan tura katılanlar vahşi hayvanların günlük yaşamına konuk olabiliyor

Giriş Tarihi: 7.1.2013
Sömestr döneminde farklı bir seyahat düşünenler için 8 gece 9 gün olarak düzenlenen Johannesburg, Sun City, Pilanesberg ve Cape Town'u kapsayan Güney Afrika + Safari Turu şimdiden yoğun ilgi topluyor. İlk durak Johannesburg'da Houghton-Mandela Evi, Rosebank, Sandton bölgeleri göreceğiniz yerler arasında. Burada Gold Reef gidebilir, Johannesburg'de en fazla altın çıkmış madeni görebilirsiniz. Buradan bugüne kadar toplam 1.4 milyon ton altın çıkmış, daha derinlerde altın olmasına rağmen 4000 metre altına inmek maliyetli olduğundan bu maden kapatılmış. Altın öncesi Johannesburg'de üç çiftlik evi varken şimdi Johannesburg Güney Afrika'nın en büyük kozmopolitan ve zengin şehri durumuna gelmiş.

KABİLE ZİYARETİ DE VAR
Sonraki durağınız Sun City'ye giderken Lesedi'ye uğruyorsunuz. Lesedi, Güney Afrika'da yaşayan siyahi kabilelerin yaşam şekilleri, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakinen görebileceğiniz kültürel bir köy. Zulu, Xhosa, Basotha ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanları görebilirsiniz. Öğle yemeğinizi bu köyün mutfağında alabilirsiniz. Sonraki durağınız Sun City'de oranın eğlenceli ortamında gününüzü değerlendirebilirsiniz. The Lost City'i keşfedebilir veya Su Dünyası'nda yapay dalgalar içinde yüzebilirsiniz.

MASA DAĞI'NA ÇIKIN
Alışveriş ve eğlence merkezine gidebilir, casinoda şansınızı deneyebilir veya timsah çiftliğine gezebilirsiniz. Ayrıca Diamonds and Dust Show'u izleme imkanı da bulabilirsiniz. Sonrasında safari için Pilanesberg'e hareket ediyorsunuz. Üstü açık safari araçları ile yapılacak olan gezide doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park'da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacaksınız. Geziniz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve gergedanlarle 350 kuş türü, 65 sürüngen ve binlerce değişik hayvan çeşitini görebilirsiniz. Sonrasında Cape Town'a gidiyorsunuz. Hava şartları uygun olduğu takdirde teleferik ile Masa Dağı'nın 1087 metre yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Cape Yarımadası kıyılarını takip ederek ve Chapman's Tepesini aşarak Hint ve Atlas Okyanuslarının birleşme noktası olan Ümit Burnu'na gidebilirsiniz.

ANI TURİZM
Anı Tur ile 26 Ocak çıkışlı olarak 8 gece 9 gün gerçekleşen Güney Afrika + Safari Turu 1799 eurodan başlayan fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla sömestre döneminde sizleri bekliyor. Anı Tur 27 yıllık deneyimiyle en güzel tatil anılarınızda yer almaya devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güney Afrika'da alternatif safari turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN