ODEON Tours’dan büyük fırsat

ODEON Tours erken rezervasyon kampanyası, yüzde 45 indirim ve sigorta güvencesi ile tatilciye vade farksız 12 taksit imkanıyla tatil fırsatları sunuyor.

Giriş Tarihi: 30.1.2013 15:20 Güncelleme Tarihi: 30.1.2013 15:26
Tatillerinde kalite arayanların ilk tercihi ODEON Tours, erken rezervasyon kampanyasıyla tatilcilere yüzde 45'e varan indirimlerin yanı sıra tüm kredi kartlarına vade farksız 12 taksit olanağı sunuyor. Ayrıca ODEON Tours, tatile 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal hakkı tanıyan 'Erken Rezervasyon İptal Sigortası' ile tatilcilerin son dakika değişikliklerine de imkan sağlıyor.

Tüm kredi kartlarına vade farksız 12 taksit imkanı sunan 2013 yaz dönemi erken rezervasyon kampanyasına katılanlar, Allianz Sigorta güvencesi ile erken rezervasyon iptal sigortası yaptırıp koşulsuz iptal hakkına da sahip oluyor.


ODEON Tours İç Pazar Müdürü Akın Aksu, 4 Şubat'ta sona erecek yüzde 45 avantajına her geçen yıl daha fazla talep olduğunu belirtti. Artık tatilcilerin erken rezervasyona alıştığını ve kış aylarından itibaren yaz aylarını planladığını söyleyen Aksu, "Bu sene erken rezervasyonun birinci döneminde, geçen seneye göre ciroda yüzde 74, tatil satın alan tüketici sayısında yüzde 55 artış sağladık. Eskiden erken rezervasyonu kaçırmak rakamsal olarak daha fazla ödemek anlamına gelirken, son yıllarda yer bulamamak anlamına da geliyor. Erken rezervasyonla; istenilen tatil, istenilen zamanda ve yerde, en uygun fiyatla alınıyor. Tatilcilerin yaz programını şimdiden belirleyip istediği tatili, uygun koşullarla bir an önce satın almasını tavsiye ederim. Yüzde 45'e varan erken rezervasyon birinci dönemi için son tarih 4 Şubat" dedi.

ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI

Aksu sözlerini şöyle sürdürdü; "Misafirlerimizi erken rezervasyon konusunda özellikle uyarıyoruz. Bu dönemi sadece indirim olarak değerlendirmesinler, istedikleri tesiste ve zamanda tatil yapmak istiyorlarsa erken davranmalarında fayda var. Ancak hayatın değişkenliğinden dolayı erken rezervasyon yapmak için tereddütte kalanların da bu şansı kaçırmamasını istiyoruz. Tatil tarihinizi belirlemenize karşın son dakikada bir işinizin çıkmasından endişe ediyorsanız, tatilinize 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal hakkı sağlayan erken rezervasyon iptal sigortası yaptırabilirsiniz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ODEON Tours’dan büyük fırsat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN