Touristica’da Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon dönemi büyük bir hızla devam ederken; tatilciler için bu önemli dönem hakkında bilinmesi gerekenler ve touristica tarafından önerilen birbirinden güzel erken rezervasyon fırsatları.

Giriş Tarihi: 19.2.2013 01:42 Güncelleme Tarihi: 20.2.2013 16:18

Erken Rezervasyon Hakkında

Erken rezervasyon dönemi; planlı bir tatilcinin yaz dönemi için yapacağı rezervasyonunu aylar öncesinde indirimler, kolay ödeme koşulları ve çeşitli fırsatlardan yararlanarak yaptırdığı dönemdir. 2006 yılından itibaren ülkemizde uygulanan bu dönem hem misafirler ve acenteler hem de oteller için değişmez bir olgu haline gelmiştir. Yıllardır ülkemizde kulaktan kulağa dolaşan ''yabancılar bizim ülkemizde bizden daha ucuza konaklıyor'' algısını kırabilmek adına oluşturulan bu kampanya dönemi; tatilciler için erken rezervasyon döneminin başlamasıyla %45'e varan indirimlerle başlayıp, yaz sezonuna kadar fiyatlar artarak devam etmektedir. Bu kampanya sayesinde tatilciler artık çok daha ucuz bir şekilde kaliteli otellere vade farksız taksitlendirme ödeme koşullarıyla rezervasyon şansı yakalayabiliyor.

Erken Rezervasyonun Önemi

Erken rezervasyon dönemi planlı bir tatilci için tatil planlamasında önemli bir yere sahiptir. ''Erken rezervasyonun son günü'' olarak adlandırılan günden sonra oteller belli oranlarda indirim oranlarını azaltmaktadırlar. Bundan dolayı yaz dönemi yaklaştıkça otellerin fiyatlarının arttığı düşünülürse en uygun rezervasyon yaptırabildiğiniz kadar erken sonuçlandırdığınız rezervasyondur. Tatilinizi erkenden ayarlamak verdiği ekonomik avantajların yanı sıra gideceğiniz otelin olası doluluklarından dolayı olumsuz etkilenmemenizi de sağlayacaktır. Touristica Seyahat Acentesi %40'a varan indirimler ve kolay ödeme koşullarıyla bu avantajlı döneme yaz sezonuna kadar devam ediyor.

Erken Rezervasyon Sigortası Nedir?

Gidecek olduğu oteli aylar öncesinden rezervasyonunu tamamlayan tatilcilerin aklına takılan en büyük sorun ''Tatile Gidemezsem?'' sorusu olmaktadır. Bu problemi ortadan kaldırmak adına oluşturulan ''erken rezervasyon sigortası'' tatiliniz güvence altına almaktadır. 10 TL'den başlayan rakamlar ile tatilinizi sigortalayıp son 72 saate kadar iptal etme hakkına sahip olduğunuz bu rezervasyon sigortası sayesinde tatiliniz güvence altına alınmaktadır. Rezervasyonunuzu herhangi bir nedenden iptal etme durumunda ücretinizin tamamı iade edilmektedir. Bu sigorta sadece konaklama ücretiniz için geçerli olmakta ve uçak, transfer vb. hizmetleri kapsamamaktadır.

Erken Rezervasyonda Touristica'nın Ayrıcalıkları

Touristica Seyahat Acentesi erken rezervasyon döneminde misafirlerine standart erken rezervasyon hizmetlerinin dışında birçok avantaj sağlamaya devam etmekte. Sektörde 19.yılını geçiren touristica, misafirlerine özel hazırladığı 19. Yıla 19 TL'lik uçak bileti kampanyası en göze çarpan avantajlar arasında. Bunun dışında; birçok bankayı kapsayan vade farksız 12 taksite varan ödeme koşulları sayesinde kolay ödeme imkanı sağlamaktadır. Firmanın uyguladığı ''Garanti Fiyat'' sözü ise tatilcilere en uygun fiyata rezervasyon yaptığının garantisi anlamına geliyor. Garanti Fiyat sayesinde misafirinin rezervasyonunu yaptırdıktan sonra herhangi bir nedenden fiyat düşüşü veya daha uygununu görmesi halinde iptal etme hakkını ya da aradaki fiyat farkının geri iade edileceğinin garantisini vermektedir.

Erken Rezervasyonda Nereye Gidilir?

Erken Rezervasyon döneminde touristica bünyesinde bulunan 200'ü aşkın kaliteli Ege, Akdeniz ve Kıbrıs bölgesi otellerinde konaklama fırsatınız bulunmakta ve yaz tatiliniz için sizi beklemekte. Mükemmel yiyecek-içecek hizmeti veren oteller, pırıl pırıl ve masmavi denizler, altın sarısı kumlar, farklı konseptte inşa edilen tesisler erken rezervasyon döneminde %40'a varan indirimler sayesinde sizleri beklemekte.

ERKEN REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ

İlandır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Touristica’da Erken Rezervasyon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN