Yaz tatiline Pegasus’la uçun!

Pegasus, misafirlerini haziran ve temmuz ayları boyunca 49.99 tl’den başlayan fiyatlarla uçuruyor.

Giriş Tarihi: 16.4.2013 13:03
İstanbul, 16 Nisan 2013 – Misafirlerini uçmanın kolay yoluyla tanıştıran , yaz ayları boyunca sunduğu kampanyalarla, misafirlerini avantajlı fiyatlarla diledikleri noktaya uçurmaya devam ediyor.

16 Nisan – 19 Nisan 2013 tarihleri arasında, biletlerini www.flypgs.com'dan alan Pegasus misafirleri, 1 Haziran 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında, kampanya dahilinde yer alan seçili iç hatlara ve Kıbrıs'a gerçekleştirecekleri uçuşlarda 49,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçma imkanı buluyor.Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanya biletlerine ve detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları
1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005 yılından bu yana Esas Holding A.Ş. şirketlerinden biridir. Pegasus, kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye'nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı "low cost" ( düşük maliyetli hava yolu) modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkanı sağlamaktadır.

Yurt dışında 41, yurt içinde 29 noktaya tarifeli uçuşlar düzenleyen Pegasus, misafirlerini 28 ülkede toplam 70 noktaya ulaştırmaktadır. İstikrarlı büyümesini sürdüren Pegasus, 2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da Official Airline Guide (OAG) raporunda koltuk kapasiteleri baz alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa'nın en büyük 25 hava yolu arasında "Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu" olarak gösterilmiştir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz tatiline Pegasus’la uçun!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN