23 Nisan'da kültür turlarına büyük ilgi

Havaların ısınması ve 23 Nisan’ın salı gününe denk gelmesiyle birlikte yıllık izinlerini de kullanarak tatili 4 güne çıkaranlar, çoğunlukla ve turlarını tercih ediyorlar.

Giriş Tarihi: 17.4.2013 15:37
Tatilsepeti.com Yönetici Ortağı Kaan Karayal, şu ana kadar Türkiye'de yaklaşık 10 bin kişinin 23 Nisan'a denk gelen turlara rezervasyon yaptırdığını belirterek, bu satışların yüzde 80'ini ise kültür turlarının oluşturduğunu vurguladı.

17.04.2013, İstanbul
Baharın gelişi ve 23 Nisan'ın salı gününe denk gelmesiyle birlikte birçok çalışan yıllık izinlerini de kullanarak tatili 4 güne çıkardı. Bu dönemdeki kültür turu satışlarına ise yoğun talep oldu. Tatilsepeti.com Yönetici Ortağı Kaan Karayal, Türkiye'de yaklaşık 10 bin kişinin 23 Nisan'a denk gelen turlara rezervasyon yaptırdığını söyledi. "Bu satış trendinin devam edeceğini düşünürsek, 23 Nisan turlarına olan toplam talebin de 25 bin kişi civarında olacağını tahmin ediyoruz" dedi.

Yurtiçinde Kapadokya ve GAP turları favori
Tatilsepeti.com Yönetici Ortağı Kaan Karayal, 23 Nisan'a denk gelen tur satışlarının yüzde 80'ini kültür turlarının oluşturduğunu söyledi. Karayal konu ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: "Yurtiçi turlarda ve turlarının, yurtdışı turlarda ise Roma, Prag ve Paris'in ağırlıklı olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz. 23 Nisan'a denk gelen yurtiçi turlarının ortalama satış fiyatı 450 TL civarında iken, bu rakam yurtdışı turlarında ise ortalama 1200 TL civarında."

Tatilsepeti.com'un 23 Nisan turlarına özel indirimleri ise halen devam ediyor. Tatilciler, Tatilsepeti.com'un 23 Nisan'a özel yüzde 40'a varan indirimlerinden yararlanabiliyorlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
23 Nisan'da kültür turlarına büyük ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN