THY, ödülünü pasta keserek kutladı

Giriş Tarihi: 24.6.2013 15:54

Skytrax değerlendirmesine göre "Avrupa'nın En İyi Havayolu" seçilen aldığı ödülleri çalışanlarıyla birlikte pasta keserek kutladı.

THY Genel Müdürü 'in katıldığı ödül töreninde THY personeli ve TGS personeli hazır bulundu. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali konferans salonunda gerçekleşen ödül töreninde Genel Müdür'ü Temel Kotil ve çalışanlar "Dünya Birinciliği" sözü verdiler.

'SENEYE DÜNYA BİRİNCİSİYİZ'
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Skytrax ödülünün önemine dikkat çekerek, "Yılda bir kere Skytrax dünya çapında bir değerlendirme yapıyor. İnternet üzerinden 18 milyon yolcuya ulaşıyorlar. Değişik kategorilerde araştırma yapıyorlar. Bir çok kolda 3'ünce ya da 2'inci olduk. Biz bunları saymıyoruz. Son 3 yıldır Güney Avrupa'nın en iyi havayoluyuz. Aynı zamanda Business ikramında dünya'nın en iyi havayoluyuz. Gerçekten iyiyiz. Bizden daha iyi hizmet veren yok. Avrupa'da ki birinciliği bırakmaya hiç niyetimiz yok. Biz dünya birinciliği istiyoruz. İnşallah önümüzdeki sene birinci olacağız. Bunlar çok önemli. Pazarlama adına çok büyük güç veriyorlar. Avrupa havacılıkta göz bebeği olan bir yer. Havacılık yolcusunun 1.1 milyarı Avrupa eksenli. Biz onların beğenisini almış oluyoruz. Seneye inşallah dünya birincisiyiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
THY, ödülünü pasta keserek kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN